A.Gudaitis žaidė naudingai, o „Zenit“ namuose įveikė ALBA

10 Eurolygos turas prasidėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (7/3) su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu pergalė namuose prieš Berlyno ALBA (3/7) krepšininkus. Rusijos ekipa varžovus įveikė reuzltatu 75:66 (20:14, 22:16, 17:20, 16:16).

A.Gudaitis žaidė naudingai, o „Zenit“ namuose įveikė ALBA.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Lietuviškasis „Zenit“ Eurolygoje siekia ketvirtosios pergalės iš eilės.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 17, 2021, 5:57 PM, atnaujinta Nov 17, 2021, 11:29 PM

M.Kuzminskas per 10 minučių pelnė 2 taškus, perėmė kamuolį, ir surinko 0 naudingumo balų.

A.Gudaičio per 22 minutes surinko 9 taškus, 7 atkovotus kamuolius, rezultatyvus perdavimas, 2 blokai ir 16 naudingumo balų.

„Zenit“ nuo varžovų atitruko antro kėlinio vidurye. Rezultatui esant 20:18 Rusijos ekipos krepšininkai laimėjo atkarpą 11:5, o iki kėlinio pabaigos įgijo dviženklį pranašumą – 42:30.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje išliko panašus. „Zenit“ kontroliavo rungtynių situaciją ir varžovams net neleido pagalvoti apie galimą pergalę.

„Zenit“: Jordanas Loydas 25 (6 atk. kam., 5 per. kam., 33 naud.), Jordanas Mickey 12 (7 atk. kam.), Conneris Frankampas 10, Artūras Gudaitis 9 (7 atk. kam.).

„ALBA“: Marcusas Erikssonas 20, Johannesas Thiemannas 11 (6 atk. kam.), Maodo Lo 10 (5 kld.), Luke'as Sikma (8 atk. kam., 6 kld.) ir Benas Lammersas (3 blok.) po 7.

„Zenit“ laimėjo keturias paskutines rungtynes ir po 10 rungtynių turėdami 7 pergales užima 4 vietą.

ALBA su 3 pergalėmis žengia 16 pozicijoje.