4-ajame kėlinyje atgijusi „Barcelona“ su R. Jokubaičiu priešakyje įveikė CSKA

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (8/2) 10-ajame Eurolygos ture namuose 81:73 (13:13, 25:14, 13:33, 30:13) Maskvos CSKA (5/5) krepšininkais.

4 kėlinyje atgijusi „Barcelona“ su R. Jokubaičiu priešakyje įveikė CSKA.<br> Barca Basket twitter nuotr.
 Š. Jasikevičiaus „Barcelona“ siekia iškovoti ketvirtą pergalę iš eilės prieš CSKA.<br>Barca Basket twitter nuotr.

Nov 17, 2021, 9:52 PM, atnaujinta Nov 18, 2021, 7:03 AM

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Š.Jasikevičiaus kariauna. „Barcelona“ į ilgąją pertrauką išėjo su 11 taškų persvarą – 38:27.

Tačiau svečiai po pertraukos žengė savo žaidimą apvertę 180 laipsniu. CSKA kėlinuką laimėjo 33:13.

Visgi, 9 persvaros Maskvos ekipai išsaugoti nepavyko. Šaro auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje susikaupė ir lemiamą kėlinį sugebėjo laimėti 30:13. Įdomu, jog abu lietuviai – Rokas Jokubaitis ir Marius Grigonis gavo trenerių pasitikėjimą žaisti lemiamas minutes.

Rokas Jokubaitis per 21 minutę pasižymėjo 11 taškų, 3 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 12 naudingumo balų.

Marius Grigonis CSKA gretose per 15 minučių pelnė 8 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 21 (8 atk. Kam.), Brandonas Daviesas 14, Kyle’as Kuričius 13, Rokas Jokubaitis 11, Nickas Calathesas 10 (7 rez.per.).

CSKA: Johannes Voigtmannas 21 (6 atk. Kam.), Tornike Šengelija 17 (6 atk. Kam.), Willas Clyburnas 9.

„Barca“ su 8 pergalėmis užima 1 vietą Eurolygoje. CSKA su 5 pergalėmis rikiuojasi 10 pozicijoje.