Pirmajame kėlinyje persvarą susikūrusi „Olympiakos“ įveikė „Maccabi“ krepšininkus

Pirėjo „Olympiakos“ (7/4) penktadienio Eurolygos rungtynėse namuose 90:73 (35:8, 16:18, 20:19, 19:28) susitvarkė su Tel Avivo „Maccabi“ (7/4) ekipa.

„Olympiakos“ namuose meta iššūkį „Maccabi“ krepšininkams.<br>Tel Avivo Maccabi nuotr.

Nov 19, 2021, 8:54 PM, atnaujinta Nov 20, 2021, 12:15 AM

Rungtynių baigtis išsisprendė jau pirmajame kėlinyje. Šeimininkai rungtynes pradėjo pelnydami 7 taškus be atsako, o sužaidus 7 minutes jau turėjo didesnę nei 20 taškų persvarą – 29:8.

Likusiu rungtynių metu Graikijos klubas sėkmingai saugojo persvarą ir nepalikdami vilčių varžovams nutraukė savo dviejų pralaimėjimų seriją.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 18, Tyleris Dorsey 17 , Aleksandras Vezenkovas 15 (6 rez. perd.), Shaquielle‘as Mckissicas 14, Moustapha Fallas 12 taškų (11 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 14 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Romanas Sorkinas 10 (8 atk. kam.), Johnas DiBartolomeo ir Ante Žižičius po 9.

„Olympiakos“ po 11 turų savo sąskaitoje turi 7 pergales ir su jomis Eurolygoje žengia 5 pozicijoje.

Tel Avivo klubas su 7 pergalėmis užima 6 vietą.