Ketvirtajame kėlinyje sužvėrėjusi „Uniks“ įveikė ALBA krepšininkus

Kazanės „Uniks“ (6/5) kaip reikiant įsibėgėja Eurolygoje. Rusijos ekipa namuose 85:71 (13:26, 27:22, 19:12, 26:11) įveikė Berylno ALBA (3/8) krepšininkus.

„Uniks“ namuose siekia pratęsti pergalių seriją Eurolygoje.<br> unics.ru nuotr.

Nov 19, 2021, 5:47 PM, atnaujinta Nov 19, 2021, 8:09 PM

Rungtynes daug sėkmingiau pradėjo svečiai iš Vokietijos. ALBA nuo pirmųjų minučių demonstravo solidų žaidimą pirmajame kėlinyje ir šiam pasibaigus pirmavo dvigubai – 26:13.

Antrasis kėlinukas kiek geriau klostėsi šeimininkams. Nors ir nesisekė varžovų stabdyti kaip norėtųsi Kazanės ekipa sugebėjo parodyti savo puolimo potencialą ir prieš ilgąją pertrauką skirtumą sumažino iki 8 taškų – 40:48.

Po pertraukos šeimininkai gynyboje pradėjo žaisti sėkmingiau ir prieš lemiamą kėlinį šeimininkai atsilikinėjo tik vienu tašku – 59:60.

Paskutinis ketvirtis pilnai priklausė „Uniks“ ekipai. Likus žaisti 6 minutes Kazanės ekipa persvėrė pranašumą į savo pusę, o įgavę persvarą šeimininkai albatrosams nebeleido pagalvoti apie pergalę ir sugebėjo pasiekti pergalę dviženkliu skirtumu.

Kazanės klubą į priekį vedė Lorenzo Browno ir Mario Hezonja duetas. L.Brownas per 33 minutes surinko 21 tašką, 5 atkovotus kamuolius, 9 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius ir 31 naudingumo balą, o kroatas per 36 minutes pridėjo 22 taškus (7/8 dvit., 1/7 trit.), 7 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 pavogtus kamuolius ir 28 naudingumo balus.

„Uniks“: Mario Hezonja 22 (7 atk.kam., 5 rez.per.), Lorenzo Brownas 21 (5 atk.kam., 9 rez.per.), Tonye’is Jekiri 11, Isaiah Canaanas 10.

ALBA: Christas Koumadje (12 atk.kam.) ir Jallenas Smithas po 12, Luke’as Sikma 11 (7 atk.kam.), Oscaras Da Silva 8 (5 atk.kam.).

Kazanės klubas laimėjo 5 iš 6 paskutinių Eurolygos rungtynių ir po 10 turų turėdami 6 pergales užima 8 vietą turnyre.

Tuo tarpu ALBA žaidimas jų sirgaliams tiek daug laimės teikti neturėtų. Per paskutinius 6 turus Berlyno ekipa tik kartą šventė pergalę ir savo sąskaitoje turėdami 3 pergales užima 16 vietą.