A. Gudaitis buvo vienas iš pagrindinių „Zenit“ pergalės kalvių prieš „Olimpia“

Mindaugо Kuzminskо su Artūrо Gudaičiо atstovaujamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/3) 74:70 (19:19, 16:20, 25:21, 14:10) namuose įveikė Milano „Olimpia“ (8/3) krepšininkus.

A. Gudaitis buvo vienas iš pagrindinių „Zenit“ pergalės kalvių prieš „Olimpia“.<br>G.Bitvinsko nuotr.
A. Gudaičio ir M. Kuzminsko šansas pasirodyti prieš buvusią komandą<br>LKL nuotr.

2021-11-19 19:35, atnaujinta 2021-11-20 00:44

Kaip ir buvo galima tikėtis iš pirmojo ketvertuko komandų kova buvo atkakli visų rungtynių metu. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo rezultatui esant lygiam – 60:60. Įpusėjus antram kėliniui „Olimpia“ pirmavo 66:62, tačiau šeimininkai laimėjo atkarpą 12:2 ir į paskutinę minutę žengė turėdami 6 taškų persvarą, o šio skirtumo Milano ekipai panaikinti nebepavyko.

Abiems lietuviams tai buvo dvikova prieš savo buvusią komandą. Artūras Gudaitis per 22 minutes surinko 13 taškų, 7 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 2 blokus ir 19 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas ant parketo praleido vos 22 sekundes ir rungtynes baigė niekuo nepasižymėjęs.

„Zenit“: Jordanas Mickey 17, Artūras Gudaitis (7 atk. kam.) ir Jordanas Lloydas(6 atk. kam., 7 rez. per., 4 kld.) po 13.

„Olimpia“: Sergio Rodriguezas 20 (6 rez. per.), Kyle'as Hinesas 12 (8 atk. kam.), Shavonas Shieldsas 10 (5 atk. kam., 4 kld.).

„Zenit“ klubas laimėjo 5 paskutines Eurolygos rungtynes ir turėdami 8 pergales žengia 4 pozicijoje.

„Olimpia“ į Rusiją atvykо po pralaimėjimo prieš Kazanės „Uniks“ ir turėdami taip pat 8 pergales žygiuoja 3 pozicijoje.