Rezultatyvus D. Motiejūno žaidimas neišgelbėjo „Monaco“ nuo pralaimėjimo prieš „Anadolu Efes"

Eurolygos čempionai Stambulo „Anadolu Efes“ (5/6) kyla iš lentelės dugno. Turkijos klubas namuose nepaisant naudingo Donato Motiejūno žaidimo 98:77 (24:20, 34:20, 15:21, 25:16) sutriuškino „Monaco“ (5/6) ekipą.

Atsigaunančiam „Anadolu Efes“ iššūkį meta D. Motiejūno „Monaco“.<br> anadoluefessk.org nuotr.

2021-11-19 19:05, atnaujinta 2021-11-19 21:34

„Anadolu Efes“ į priekį išsiveržė nuo pačios rungtynių pradžios ir įpusėjus pirmajam kėliniui jau buvo susikrovusi 9 taškų persvarą – 15:6.

Тoliau Stambulo ekipa savo persvarą tik didino ir nuostabiai atakuodama „Monaco“ krepšį po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 58:40.

Antroje rungtynių pusėje „Anadolu Efes“ puolime aprimo, tačiau varžovams nė karto neleido priartėti per kovinį atstumą ir šventė užtikrintą pergalę 98:77.

Puikias rungtynes sužaidė Donatas Motiejūnas. Lietuvis per 21 minutę pasižymėjo 21 tašku (6/7 dvit., 3/3 trit.), 5 atkovotais kamuoliais, 2 klaidomis ir 22 naudingumo balais.

„Anadolu Efes“: Rodrigue’as Beaubois 17 (7 rez.per.), Shane’as Larkinas ir Adrienas Mormanas (7 atk.kam.) po 14, Tiboras Pleissas 12, Filipas Petrusevas 10.

„Monaco“: Donatas Motiejūnas 21 (5 rez.per.), Lee Parisas 18, Dwayne’as Baconas 12.

„Anadolu Efes“ sezoną pradėjo 4 pralaimėjimais, tačiau čempionai pradėjo rodyti atsigavimo ženklus ir su 5 pergalėmis šiuo metu užima 10 vietą.

Eurolygoje debiutuojanti „Monaco“ ekipa savo sąskaitoje po 11 turų turi 5 pergales ir žengia 11 pozicijoje.