Š. Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ Prancūzijoje nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš ASVEL

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (9/2) išvykos Eurolygos rungtynėse 80:60 (19:9, 12:19, 31:19, 18:13) be didesnio vargo įveikė Vilerbano ASVEL (6/5) krepšininkus.

Š. Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ Prancūzijoje siekia pergalės prieš ASVEL.<br>Barca Basket twitter nuotr.

Nov 19, 2021, 9:56 PM, atnaujinta Nov 20, 2021, 1:11 AM

„Barcelona“ sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavo 19:9, tačiau šeimininkai ginklų nesudėjo ir varžovus prisivijo. Trečiajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes komandas skyrė 4 taškai – 47:51, tačiau „Barca“ užbaigė kėlinuką spurtu 11:0.

Susikaupę į lemiamą kėlinį žengė Š.Jasikevičiaus auklėtiniai per kiek daugiau nei 2 minutes pelnė 10 taškų ir įgijo 23 taškų persvarą – 72:49. Katalonai susikurtos persvaros nebepaleido ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 24 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 25 (7 atk. kam.), Nikola Mirotičius 15.

ASVEL: Elie Okobo 17, Chrisas Jonesas 9 (6 atk. kam.).

„Barcelona“ į rungtynes žengė po dviejų pergalių paeiliui. Po 11 turų turėdami 9 pergales katalonai užima 1 vietą.

ASVEL pralaimėjo tris pastarąsias rungtynes ir 6 pergalėmis žengia 8 pozicijoje.