CSKA buvo pranašesnė už „Baskonia“, lietuviai įspūdingu žaidimu nepasižymėjo

Maskvos CSKA (6/5) išvykoje 80:74 (23:8, 12:18, 19:15, 26:33) sugebėjo susitvarkyti su Eurolygoje buksuojančia Vitorijos „Baskonia“ (4/7).

Stringančių Eurolygos klubų su lietuviais dvikova: „Baskonia“ – CSKA.<br> cskabasket.com nuotr.

Nov 19, 2021, 9:24 PM, atnaujinta Nov 20, 2021, 12:52 AM

Puikias rungtynes pradėję svečiai iš Rusijos po pirmojo kėlinio pirmavo 23:8, tačiau šio pranašumo sėkmingai saugoti nepavyko. Antrąjį kėlinį laimėję baskai prieš ilgąją pertrauką atsilikinėjo jau tik vienženkliu skirtumu – 26:35.

Likus žaisti keturias minutes komandas skyrė 13 taškų skirtumas, tačiau sėkmingą atkarpą surengę „Baskonia“ krepšininkai per mažiau nei minutę pelnė 8 taškus be atsako ir atsilikinėjo rezultatu 67:72. Visgi, sėkmingai rungtynių šeimininkams užbaigti nepavyko ir pergalę šventė Mariaus Grigonio atstovaujamas klubas.

Mаrius Grigonis prie CSKA pergalės per 19 minučių prisidėjo 7 taškais, 1 atkovotu ir 2 perimtais kamuolius ir 9 naudingumo balais.

Rokas Giedraitis ant parketo praleido 34 minutes, o per jas pasižymėjo 11 taškų, 4 atkovotais ir perimtu 1 kamuolį, 2 rezultatyviais perdavimais ir 14 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 18 minučių pelnė 3 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir rungtynes baigė su 8 naudingumo balais.

„Baskonia“ praėjusiame ture nutraukė 4 pralaimėjimų iš eilės seriją 93:74 nugalėdami Belgrado „Crvena Zvezda“ klubą. Su 4 pergalėmis baskai užima 14 vietą.

Maskvos ekipa laimėjo 6 rungtynes iš 11, tačiau per pastarąsias šešerias rungtynes pergalę šventė tik 2 kartus. CSKA turnyrinėje lentelėje užima 9 vietą.