Domanto Sabonio vedami „Pacers“ krepšininkai Čikagoje surengė koridą „Bulls“ ekipai

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį įspūdingą pergalę iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (8/11) komanda. Ji svečiuose 109:77 (31:16, 36:30, 22:15, 20:16) sutriuškino „Chicago Bulls“ (12/6) ekipą, kurioje dirba Artūras Karnišovas.

D.Sabonis pelnė 21 tašką.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 23, 2021, 6:50 AM, atnaujinta Nov 23, 2021, 7:31 AM

25 metų D.Sabonis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Puolėjas per 26 min. pelnė 21 tašką (8/12 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir padarė 3 klaidas.

Jau po dviejų kėlinių „Pacers“ turėjo milžinišką persvarą 67:46, tačiau neatleido vadžių ir po pertraukos.

„Bulls“ puikiai pradėjo sezoną ir yra viena sezono lyderių, o „Pacers“ kopia aukštyn po prasto starto.

Kitas „Pacers“ lyderis Malcolmas Brogdonas surinko 16 taškų.

„Bulls“ komandoje rezultatyviausias buvo 18 taškų pelnęs DeMaras DeRozanas, 17 taškų surinko Zachas LaVine'as.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 18 (8/15 dvitaškių), Zachas LaVine'as 17, Derrickas Jonesas 8.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (8/12 dvitaškių, 5/5 baudų, 11 atk. kam., 4 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16 (7 rez. perd.), Justinas Holiday 14 (4/7 tritaškių), Caris LeVertas ir Mylesas Turneris (10 atk. kam.) po 12.