ALBA priminė apie save: namuose nukovė „Maccabi“

Vieną iš didžiausių ketvirtadienio Eurolygos staigmenų pateikė Berlyno ALBA (4/8) ekipa. Vokietijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 91:86 (21:17, 24:18, 20:23, 26:28) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (7/5) krepšininkus.

ALBA namuose įveikė Tel Avivo ekipą.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 25, 2021, 9:27 PM, atnaujinta Nov 25, 2021, 11:40 PM

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova ir nei vienai iš ekipų nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo. Po pirmųjų dešimties minučių ALBA buvo priekyje 21:17.

Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai jautėsi dar užtikrinčiau – sėkmingai ketvirtį užbaigęs Berlyno klubas į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudamas – 45:35.

Pranašumą iki pat rungtynių pabaigos išsaugoję ir varžovų šturmą atlaikę aikštės šeimininkai iškovojo ilgai lauktą pergalę.

Paskutinį kartą ALBA Eurolygoje buvo laimėjusi tik lapkričio pradžioje, žaisdama prieš Kauno „Žalgirį“.

ALBA: Marcusas Erikssonas 19, Christas Koumadje 12, Maodo Lo 11.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22, Ante Žižičius 17, Derrickas Williamsas 15, Jamesas Nunnally 10.