Po pertraukos byrėti pradėjusi „Zenit“ kapituliavo Atėnuose M. Kuzminskas buvo rezultatyvus

Apmaudžią nesėkmę ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse patyrė Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/4) ekipą.

„Zenit“ puolėjas M.Kuzminskas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 25, 2021, 9:28 PM, atnaujinta Nov 25, 2021, 11:38 PM

Rusijos klubas išvykoje 64:70 (23:15, 15:18, 10:20, 16:17) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (3/8) krepšininkams.

„Zenit“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir sėkmingas M.Kuzminsko žaidimas.

Netrukus prie Lietuvos krepšinio rinktinės prisijungsiantis puolėjas per 20 ant parketo praleistų minučių įmetė 13 takų (4/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Tuo tarpu A.Gudaitis per 14 ant parketo praleistų minučių įmetė 2 taškus (1/3 dvit.) atkovojo 3 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

„Panathinaikos“ gretose nesulaikomai žaidė Georgiosas Papagiannis. Graikų milžinas įmetė 18 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą.

Sėkmingai rungtynės pradėjusi „Zenit“ dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą.

Persvarą X.Pascualio auklėtiniai išsaugojo ir antrajame ketvirtyje – į ilgąją pertrauką „Zenit“ išėjo pirmaudama 38:33.

Vis dėlto antroje rungtynių dalyje viskas apsivertė aukštyn kojomis – „Panathinaikos“ persvėrė rezultatą ir sėkmingiau užbaigusi dvikovą iškovojo trečiąją pergalę šio sezono Eurolygoje.

„Panathinaikos“: Georgios Papagiannis ir Nemanja Nedovičius po 18, Darylas Maconas 11

„Zenit“: Jordanas Loydas 15, Conneris Frankampas 14, M.Kuzminskas 13.