Kaune kritusi „Fenerbahce“ apmaudžiai veidu į purvą tėškėsi ir Stambulo derbyje

Ketvirtadienį Eurolygoje ietis surėmė dvi Turkijos komandos. Stambulo „Fenerbahce“ (3/9) savo aikštėje prirėmė Stambulo „Anadolu Efes“ (6/6) krepšininkus.

N.De Colo.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Nov 25, 2021, 7:44 PM, atnaujinta Nov 25, 2021, 9:52 PM

Praėjusią savaitę iš Kauno su nuleistomis galvomis grįžusi „Fenerbahce“ šį kartą apmaudžiai krito ir Stambulo derbyje – 84:89 (18:20, 23:16, 26:20, 17:33).

Į priekį nuo pirmųjų minučių šovę aikštės šeimininkai dar pirmajame kėlinyje įgijo 12 taškų pranašumą.

Statistais Stambulo derbyje nenorėjęs būti „Anadolu Efes“ griebė jautį už ragų ir sėkmingai užbaigusi pirmąjį kėlinį pirmavo – 20:18.

Antrajame kėlinyje vyko permaininga kova, o į ilgąją pertrauką „Fenerbahce“ išėjo pirmaudama 41:36.

Po pertraukos Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai ėmė diktuoti madas – susigrąžino dviženklę persvarą ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui buvo priekyje 72:62.

Ketvirčiui artėjant prie pabaigos prie savo varžovų priartėjo ir „Anadolu Efes“ – likus žaisti 1 min. 47 sek. Shane'as Larkinas tolimu metimu sumažino atsilikimą iki minimumo – 81:82.

Likus žaisti 38 sek. gynėjas dvitaškiu išvedė svečius į priekį – 85:84, o kitoje atakoje varžovų klaidą išprovokavusi „Anadolu Efes“ dviem taikliais baudų metimais padidino persvarą – 87:84 ir pergalingai užbaigė rungtynes.

„Fenerbahce“: Marialas Shayokas 18, Nando De Colo 14 , Janas Vesely 13, Pierria Henry 10.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 25, Tiboras Pleissas 17, Vasilije Micičius 14, Krunoslavas Simonas 7.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.