42 J. Embiido pelnyti taškai „76ers“ dviejų pratęsimų dramoje neišgelbėjo

NBA lygoje po 9-erių rungtynių pertraukos ant parketo grįžo Joelis Embiidas, tačiau jo monstriškas sugrįžimas komandos neišgelbėjo. „Philadelphia 76ers“ (10/10) namuose 120:121 (20:35, 21:21, 29:16, 30:28, 13:13, 7:8) nusileido „Minnesota Timberwolves“ (10/10) ekipai.

42 J. Embiido pelnyti taškai „76ers“ dviejų pratęsimų dramoje neišgelbėjo.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2021-11-28 09:01

„Timberwolves“ į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje ir sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes svečiai pirmavo 13:4, o pirmą kėlinį užbaigė turėdami 15 taškų pranašumą.

Susigriebę „76ers“ krepšininkai antrajame kėlinyje žaidimą išlygino, o antroje rungtynių pusėje pradėjo varžovus vytis. Rezultatą šeimininkai išlygino likus žaisti keturias minutes, o likus dvejoms po J.Embiido tritaškio pirmą kartą išsiveržė į priekį.

Likus žaisti 18 sekundžių „76ers“ komandai atsilikinėjant tašku prie baudų linijos stojo Tobiasas Harrisas, tačiau tik vienos baudos metimas buvo tikslus. Lemiamoje atakoje Anthony Edwardsas galėjo išplėšti pergalę, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė.

Pirmajame pratęsime drama tik didėjo. Rezultatui esant 110:110 ir likus žaisti 5,6 sekundes D’Angelo Russellas pataikė tritaškį, o sekančioje atakoje laiku prasižengę „Timberwolves“ krepšininkai pasiuntė Tyrese’ą Maxey prie baudų linijos mesti 2 metimų. Pirmą baudą pataikęs, antrąją krepšininkas specialiai prametė, o kamuolį atsikovojęs Andre Drummondas sugebėjo pelnyti 2 taškus ir išplėšti antrą pratęsimą.

Antrajame pratęsime likus žaisti 30 sekundžių „76ers“ pirmavo 120:117, tačiau Nazas Reidas atsilikimą sušvelnino, o Taureanas Prince’as likus žaisti 5 sekundes rezultatą persvėrė. Paskutinėje atakoje kamuolį savo rankose turėjo J.Embiidas. Aukštaūgiui reikėjo apžaisti A.Edwardsą, tačiau praėjusios naujokų biržos šaukimas pademonstravo puikią gynybą, o lemiamą metimą nublokavo.

Po COVID-19 grįžęs J.Embiidas surengė įspūdingą pasirodymą. Kamerūnietis per 45 minutes surinko 42 taškus (10/19 dvit., 2/4 trit., 16/21 baudos), 14 atkovotų ir 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus ir 4 klaidas.

„76ers“: Joelis Embiidas 42 (14 atk.kam., 4 kld.), Tobiasas Harrisas 17 (9 atk.kam.), Tyrese’as Maxey 15 (9 rez.per., 4 kld.), Sethas Curry 14, Danny Greenas 11 (4 per.kam.).

„Timberwolves“: D’Angelo Russellas 35 (8 rez.per., 5 kld.), Karlas-Anthony Townsas 28 (10 atk.kam.), Anthony Edwardsas 19 (6 atk.kam., 7 rez.per., 3 per.kam., 4 kld.), Nazas Reidas 13 (5 atk.kam., 4 kld.).