Kroatijos krepšinio rinktinė praleidusi praėjusį pasaulio čempionatą, gali ir vėl likti be žaidimo jame. Kroatai (0/2) išvykoje 71:77 (15:14, 19:20, 21:25, 16:18) nusileido Suomijos (1/1) rinktinei.

Kroatijos krepšininkai atrankoje į pasaulio čempionatą patyrė antrą pralaimėjimą.<br> FIBA nuotr.

Nov 28, 2021, 11:39 PM, atnaujinta Nov 29, 2021, 4:44 PM

Rungtynės prasidėjo lygia komandų dvikova. Sužaidus 20 minučių švieslentėje degė lygus rezultatas 34:34.

Antroji rungtynių pusė kroatams buvo ne ką geresnė. Suomiai laimėjo kėlinuką 25:21 ir į lemiamą ketvirtį žengė turėdami 4 taškų pranašumą – 59:55.

Likus žaisti lygiai 2 minutes kroatai po Filipo Bundovičiaus dvitaškio sugebėjo išsiveržti į priekį 70:69, tačiau per likusį rungtynių laiką tik tas pats F.Bundovičius sugebėjo pataikyti baudos metimą, o suomiai sėkmingai atakavo krepšį ir per likusią atkarpą pelnė net 8 taškus.

Kroatams tai buvo antroji nesėkmė ir atrankos C grupėje užima paskutinę vietą. Suomiai, kaip ir švedai turi po vieną pergalę, o grupėje pirmauja 2 pergales turintys slovėnai.

Suomija: Edonas Maxhunis 15 (5 rez.per.), Shawnas Huffas 14 (9 atk.kam.), Elias Valtonenas 12 (8 atk.kam.), Mikaelis Jantunenas 10.

Kroatija: Filipas Bundovičius 16, Danko Brankovičius ir Toni Perkovičius po 10.