Blogiausios sezono rungtynės: Domantas Sabonis pataikė tik vieną metimą į NBA čempionų krepšį

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį Domanto Sabonio atstovauja „Indiana Pacers“ (9/13) namuose 100:118 (26:26, 21:26, 27:39, 26:27) krito prieš titulą ginančią „Milwaukee Bucks“ (13/8) ekipą, o lietuvis sužaidė prasčiausias sezono rungtynes.

Domantas Sabonis pelnė 4 taškus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 29, 2021, 7:09 AM, atnaujinta Nov 29, 2021, 7:26 AM

25 metų Domantas Sabonis pataikė tik vieną iš 8 metimų.

Puolėjas per 22 min. pelnė 4 taškus (1/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas ir 2 kartus prasižengė.

Po lygaus pirmojo kėlinio „Pacers“ atsiliko prieš pertrauką 47:52, o po trijų kėlinių skirtumas jau buvo beviltiškas – 74:93.

„Pacers“ ekipai daugiausia taškų pelnė Caris LeVertas – 23 ir Malcolmas Brogdonas – 16.

„Bucks“ gretose rezultatyviausias buvo graikas Giannis Antetokounmpo, kuris per 32 min. pelnė 26 taškus (10/13 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 6/10 baudų) ir atkovojo 13 kamuolių.

„Pacers“: Caris LeVertas 23 (5/8 dvitaškių, 4/5 tritaškių), Malcolmas Brogdonas 16, Justinas Holiday, Chrisas Duarte ir T.J. McConnellis po 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (10/13 dvitaškių, 13 atk. kam.), Jrue Holiday 23 (10/14 dvitaškių, 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Bobby Portisas 15, Khrisas Middletonas ir Patas Connaughtonas (7 atk. kam.) po 14, George'as Hillas 13.