Koja kojon su Lietuva: F grupėje antrą pergalę iškovojo Bosnija ir Hercegovina

Atrankoje į 2023-ųjų pasaulio krepšinio čempionatą F grupėje, kurioje žaidžia ir lietuviai antrą pergalę iškovojo Bosnija ir Hercegovina. Bosniai išvykoje 85:75 (25:19, 25:23, 19:13, 16:20) nugalėjo Bulgarijos krepšininkus.

Antrą pergalę iškovojo Bosnija ir Hercegovina.<br> FIBA nuotr.

Nov 29, 2021, 9:23 PM, atnaujinta Nov 30, 2021, 7:01 AM

Puikiai puolime rungtyniavę bosniai pirmą rimtą žingsnį pergalės link padėjo jau pirmo kėlinio viduryje. Sužaidus 6 minutes Bosnija ir Hercegovina įgijo dviženklę persvarą – 18:8. Svečiai maždaug tokiu skirtumu pirmavo ir iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos.

Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes bulgarai priartėjo prie varžovų per 6 taškų, tačiau bosniai atsakė penkiais taškais paeiliui ir užsitikrino pergalę.

Bosniai, kaip ir lietuviai, F grupėje laimėjo abejas rungtynes ir dalinasi pirmą vietą. Bulgarija ir Čekija abejas rungtynes pralaimėjo.

Bulgarija: Chavdaras Kostovas 13 (9 atk.kam., 6 kld.), Yordanas Minchevas 12 (5 atk.kam.), Stanimiras Marinovas 11 (5 rez.per.), Pavlinas Ivanovas 10, Dimitaras Dimitrovas ir Ventsislavas Petkovas po 9.

Bosnija ir Hercegovina: Miralemas Halilovičius 21 (6 atk.kam., 4 per.kam.), Džananas Musa 17, Еmiras Sulejmanovičius 14 (8 atk.kam.), Johnas Robersonas 11.