S. Curry tritaškių mašinos Los Andžele nesustabdė ir techninė pražanga

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį absoliuti sezono lyderė „Golden Stata Warriors“ (18/2) komanda šventė pergalę svečiuose prieš „Los Angeles Clippers“ (11/9) ekipą 105:90 (20:24, 24:18, 31:26, 30:22).

Stephenas Curry pelnė 33 taškus. <br> Reuters/Scanpix nuotr.

2021-11-29 07:44, atnaujinta 2021-11-29 08:39

Tai buvo aštuntoji iš eilės „Warriors“ pergalė.

Antrąją vietą absoliučioje įskaitoje užima „Phoenix Suns“ (17/3)

NBA lyderiai iki pertraukos gynybinėse rungtynėse pirmavo tik 44:42, tačiau pratrūko rezultatyvumu antrojoje mačo pusėje.

„Warriors“ visose šio sezono rungtynėse pelnė daugiau nei 100 taškų.

„Warriors“ lyderis Stepehnas Curry per 34 min. surinko 33 taškus (5/9 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 6 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Snaiperis gavo techninę pražangą ketvirtajame kėlinyje, tačiau tai jo nesustabdė.

S.Curry pasiekė naują sezono tritaškių rekordą, 100 metimų pataikęs per 20 pirmųjų rungtynių.

„Clippers“: Paulas George'as 30 (8/17 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 5/6 baudų, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Ericas Bledsoe (10 atk. kam.) ir Marcus Morrisas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 13, Ivica Zubacas (8 atk. kam.) ir Terance'as Mannas po 8.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (5/9 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 5 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam.), Otto Porteris 18 (10 atk. kam.), Jordanas Poole'as 17, Andrew Wigginsas 12.