„Fenerbahce“ atsikratė pralaimėjimo šleifo, palaužęs ne itin sėkmingai kovojusį „Monaco“ su D. Motiejūnu

Eurolygos debiutantas ir ramybės drumstėjas „Monaco“ klubas su Donatu Motiejūnu ketvirtadienį savo 13-ojo turo mačą žaidė išvykoje su keturias nesėkmes iš eilės turėjusia Turkijos su Stambulo „Fenerbahce“ ir nesugebėjo palaužti šeimininkų – turkai laimėjo 96:86 (16:18, 24:24, 23:21, 27:21, 33:23).

Donatas Motiejūnas <br>Klubo nuotr.

Dec 2, 2021, 7:29 PM, atnaujinta Dec 2, 2021, 10:20 PM

Nors svečiai iš Monako pradžioje diktavo sąlygas ir antrame kėlinyje turėjo 6 taškų pranašumą, galiausiai iki ketvirto kėlinio vyko lygi kova.

Lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, „Fenerbahce“ sugebėjo spurtuoti 11:3 ir susikrovė 9 taškų atsargą – 78:69.

Nors dar „Monaco“ rado jėgų sumažinti atsilikimą iki 79:84, bet tada Marko Guduričius ir Nando De Colo pataikė po tritaškį ir baigė intrigą – 90:79.

12 minučių žaidęs D.Motiejūnas pelnė 7 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 6 naudingumo balus.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 20 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud. bal.), Marko Guduričius 18 (4/6 tritaškiai), Nando De Colo 15 (3/4 tritaškiai, 5 kld.), Pierria Henry 13 (3/3 tritaškiai, 6 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam., 25 naud. bal.), Devinas Bookeris (5 atk. kam.) ir Achille Polonara (6 atk. kam.) po 11.

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 31 (5/11 tritaškiai, 4 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld., 33 naud. bal.), Yakuba Ouattara 15 (3/7 tritaškiai, 6 atk. kam.), Alpha Diallo 10, Parisas Lee (0/6 tritaškiai, 5 rez. perd.) ir Donatas Motiejūnas po 7.

D.Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ klubas galingai pradėjo Eurolygos turnyrą, tačiau pastaruoju metu stringa. Iki ketvirtadienio ekipa pralaimėjo trijuose turuose iš eilės, o praėjusią savaitę apmaudžiai nusileido Vilerbano ASVEL 84:85.

Tuo tarpu turkai apskritai yra tarp turnyro autsaiderių – jie buvo pralaimėję keturis mačus iš eilės, praėjusiame ture kritę nuo tėvynainių Stambulo „Anadolu Efes“ 84:89.