„Real“ Eurolygoje pakilo į pirmąją vietą, pergalių seriją padidinusi iki šešių

Eurolygoje ketvirtadienį susikirto gan sėkmingai kovojančių komandų keliai: vienas iš lyderių Madrido „Real“ klubas santykius namie aiškinosi su septintąją poziciją užimančiu Tel Avivo „Maccabi“ ir po atkaklios akistatos ir lemiamo metimo šventė pergalę 72:70 (20:18, 17:20, 13:21, 22:11). Tai jau buvo šeštoji Madrido pergalė iš eikės Eurolygoje.

Madrido „Real“ ekipa yra viena iš Eurolygos lyderių.<br>Real Madrid Basket twitter nuotr.

Dec 2, 2021, 9:50 PM, atnaujinta Dec 2, 2021, 11:58 PM

Pirmame kėlinyje „Real“ išsiveržė į priekį 18:8, tačiau Tel Avivo atstovai sugrįžo į žaidimą ir jau antrojo kėlinio pradžioje buvo lygu 22:22.

Vis labiau spaudę šeimininkus „Maccabi“ žaidėjai didžiausią persvarą įgijo baigiantis trečiam kėliniui, kai rezultatas tapo 59:50 Izraelio komandos naudai.

Nors lemiamą kėlinį „Real“ pradėjo spurtu 6:0, įpusėjus kėliniui svečiai ir toliau turėjo šiokią tokią persvarą – 63:58

Likus minutei Thomasas Huertelis pataikė tritaškį ir išvedė „Real“ į priekį 68:67. Tas pats žaidėjas dar pridėjo du taškus ir galiausiai šeimininkai laimėjo 72:70 – lemiamus taškus likus kovoti 3 sek. įmetė Guerschonas Yabusele.

„Real“: Guerschonas Yabusele (5 atk. kam., 7/10 dvitaškių) ir Thomasas Heurtelis (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 15, Vincentas Poirier 11 (5 atk. kam., 4/4 dvitaškių), Walteris Tavaresas 9 (8 atk. kam., 2 blokai), Adamas Hanga 7.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 14 (5 rez. perd., 1/6 tritaškių), Ante Žižičius (5/6 dvitaškių) ir Keenanas Evansas po 10, Jalenas Reynoldsas ir Derrickas Williamsas po 8.

Iki ketvirtadienio 13-ojo turo kovų „Real“ ir „Barcelona“ dalijosi pirmąją vietą, turėjo po 10 pergalių ir vos po 2 nesėkmes, tad dabar iki penktadienio Madrido ekipa yra vienvaldė lyderė.

Madrido klubas nepralaimėjo jau šešis turus iš eilės, praėjusią savaitę sutriuškinęs Vitorijos „Baskonia“ 88:60.

Tuo tarpu penkių laimėjimų seriją savo laiku turėjęs Izraelio klubas dabar kenčia sėkmių badą – pralaimėjo jau tris dvikovas iš eilės.

Praėjusiame ture „Maccabi“ krito nuo Berlyno ALBA 86:91.