Puolime strigęs lietuviškasis „Zenit“ namuose krito prieš „Crvena zvezda“

Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/5) su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu namuose netikėtai 58:69 (16:23, 12:19, 12:16, 18:11) nusileido Belgrado „Crvena zvezda“ (5/8) krepšininkams.

„Zenit“ ekipai iššūkį meta „Crvena Zvezda“ krepšininkai.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 3, 2021, 7:59 PM, atnaujinta Dec 3, 2021, 11:07 PM

A.Gudaitis ant parketo praleido 15 minučių, o per jas lietuvis surinko 3 taškus (1/3 dvit., 1/ 2 baudos), 1 atkovotą kamuolį, 1 bloką ir 1 naudingumo balą.

M.Kuzminskas per 13 minučių taškai nepasižymėjo (0/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, porą kartų suklydo ir rungtynes baigė su –4 naudingumo balais.

„Crvena Zvezda“ iniciatyvą į savo rankas pasiėmė jau nuo pirmųjų minučių. Serbijos klubas net neleido šeimininkams išsiveržti į priekį, o po ilgosios pertraukos jau buvo susikrovęs 14 taškų persvarą – 42:28.

Antroje rungtynių pusėje lietuviškajam „Zenit“ klubui atsibusti nepavyko ir Belgrado klubas toliau sėkmingai didino savo persvarą ir į lemiamą ketvirtį žengė pirmaudami 58:40.

Ketvirtajame kėlinuke Belgrado klubas sėkmingai išlaikė savo persvarą, o priartėti šeimininkams pavyko tik tuomet, kai nugalėtojas jau buvo aiškus.

„Zenit“: Jordanas Mickey 16 (5 atk.kam.), Conneris Frankampas 12, Andrėjus Zubkovas 9 (8 atk.kam.).

„Crvenza zvezda“: Nate’as Woltersas 14 (5 atk.kam.), Nikola Kaliničius (5 atk.kam., 7 kld.) ir Ognjenas Kuzmičius (5 atk.kam.) po 11, Ognjenas Dobričius 9 (3 per.kam.).

„Zenit“ pralaimėjo antras rungtynes paeiliui, tačiau turėdami 8 pergales po 13-оs turų užima 5-tą poziciją.

„Crvena zvezda“ nutraukė 3-jų pralaimėjimų seriją ir su 5-iomis pergalėmis užima 12 vietą.