„Olympiakos“ išvykoje po pratęsimo nutraukė „Uniks“ pergalių seriją

Kazanės „Uniks“ (7/6) keturių pergalių serija Eurolygoje nutrūko. Rusijos klubas namuose po pratęsimo 84:87 (20:17, 20:25, 22:17, 15:18, 7:10) nusileido Pirėjaus „Olympiakos“ (9/4) ekipai.

„Olympiakos“ išvykoje po pratęsimo nutraukė „Uniks“ pergalių seriją.<br> olympiakosbc.gr nuotr.
 Įsiaudrinęs „Uniks“ siekia penktosios pergalės iš eilės.<br> unics.ru nuotr.

Dec 3, 2021, 5:47 PM, atnaujinta Dec 3, 2021, 11:09 PM

Kova taškas į tašką vyko visų rungtynių metu, o lemiame kėlinyje nei vienai ekipai nepavyko susikurti didesnės nei 3 taškų persvaros. Likus žaisti 44 sekundes po Moustapha Fallo dvitaškio svečiai išsiveržė į priekį 77:75, tačiau sekančioje atakoje puolime kamuolį atsikovojęs Tonye Jekiri taip pat pelnė 2 taškus ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsime kova taip pat buvo atkakli ir likus rungtyniauti daugiau nei minutę po Lorenzo Browno taškų „Olympiakos“ skirtumas buvo sumažėjęs iki 2-jų taškų, tačiau Sasha Vezenkovas pataikė tritaškį ir savo komandai suteikė svarią – 5 taškų persvarą.

Isaiah Canaanas skolingas neliko ir sekančioje atakoje atsakė taip pat taikliu tolimu metimu. Likus žaisti 6 sekundes prie baudų linijos stojo Kostas Sloukas, tačiau jo rankos drebėjo ir graikas pataikė tik vieną baudos metimą. Visgi, Mario Hezonja bandymas tritaškiu išplėšti antrą pratęsimą nepasiteisino ir Pirėjaus ekipa iškovojo sunkią pergalę.

„Uniks“: Lorenzo Brownas 21 (6 kld., 5 pržg.), Isaiah Canaanas 20, Johnas Brownas ir Mario Hezonja (7 atk.kam., 4 per.kam.) po 11.

„Olympiakos“: Sasha Vezenkovas 22 (8 atk.kam., 4 per.kam.), Kostas Sloukas 12 (8 rez.per.), Giannoulis Larentzakis (6 atk.kam., 5 per.kam.) ir Moustapha Fallas (5 atk.kam.) po 10.

Kazanės komanda po 13-os rungtynių savo sąskaitoje turi 7-ias pergales ir užima 7-tą vietą. „Uniks“ prieš tai buvo laimėjusi keturias rungtynes paeiliui, o paskutines tris dviženkliu skirtumu (98:78, 85:71, 97:71).

„Olympiakos“ su 8-iomis pergalėmis rikiuojasi 3 pozicijoje. Pirėjaus ekipa į dvikovą žengė po užtikrintos pergalės prieš Milano „Olimpia“ – 93:72.