E. Bendžius sublizgėjo: į galingosios „Virtus“ krepšį įmetė penkis tritaškius

Sekmadienį Italijos krepšinio pirmenybėse Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ (3/7) ekipa stojo į mūšį su vienais iš čempionato lyderių – Bolonijos „Virtus“ (8/2) krepšininkais.

E.Bendžius<br>Klubo tviterio nuotr.

2021-12-05 22:12

Po itin rezultatyvios ir pratęsimo pareikalavusios kovos lietuvio ekipa turėjo pripažinti priešininkų pranašumą 100:102 (27:27, 21:19, 21:25, 20:18, 11:13).

Nors pergalės iškovoti nepavyko, tačiau pačiam E.Bendžiui mačas susiklostė sėkmingai.

Lietuvis per 34 ant parketo praleistas minutes įmetė 25 taškus (2/2 dvit., 5/8 trit., 6/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

E.Bendžius buvo rezultatyviausias ne tik savo komandos, bet ir visų rungtynių žaidėjas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Kyle'as Weemsas, kuris įmetė 19 taškų.