Košmaru virtusi „Golden State Warriors“ naktis: pro šalį šaudęs S. Curry ir netikėtas pralaimėjimas Kiti NBA rezultatai

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį buvo sužaistos septynerios NBA rungtynės, o vieneriose iš jų netikėtą nesėkmę patyrė „Golden State Warriors“ ekipa. Steve'o Kerro auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 107:112 (21:36, 37:31, 30:32, 19:13) nusileido „San Antonio Spurs“ krepšininkams.

S.Curry susidūrė su taiklumo problemomis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 5, 2021, 8:16 AM, atnaujinta Dec 5, 2021, 8:17 AM

Į save nepanašūs aikštės šeimininkai su problemomis susidūrė nuo pat pirmųjų rungtynių minučių.

Pirmajame kėlinyje tarsi viesulas puolime rungtyniavusi „Spurs“ per pirmąsias 12 žaidimo laiko minučių susikrovė 15 taškų pranašumą – 36:21.

Ne ką geresnis vaizdas „Warriors“ ekipai buvo ir antrojo kėlinio pradžioje – San Antonio klubas padidino savo persvarą iki rekordinių aukštumų – 43:21.

Ant savęs supykę aikštės šeimininkai ėmė mažinti turimą deficitą ir po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė 9 taškai – 67:58.

Trečiajame ketvirtyje dar kartą apie save priminusi „Spurs“ susigrąžino dviženklę persvarą ir ją išsaugojo viso ketvirčio metu.

Dvikovai artėjant prie pabaigos „Warriors“ stojo į lemiamą šturmą ir ne tik priartėjo prie varžovų, bet ir persvėrė rezultatą – 106:103, tačiau jėgų finišui nebeužteko.

Sėkmingiau rungtynes užbaigusi „Spurs“ įsirašė aštuntąją šio sezono pergalę.

Su sunkumais aikštėje susidūrė ir „Warriors“ lyderis Stephenas Curry.

Nors gynėjas įmetė 27 taškus, tačiau jam koją kišo taiklumo problemos (2/11 dvit., 5/17 trit., 8/9 baud.). Aikštės šeimininkų lyderis taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Derrickas White'as, kuris įmetė 25 taškus.

„Golden State Warriors: Stephenas Curry 27, Jordanas Poole'as 15, Damionas Lee 14, Juanas Toscano-Andersonas 13.

„San Antonio Spurs“: Derrickas White'as 25, Dejounte Murray 22, Lonnie Walkeris 21, Keldonas Johnsonas 15.