„Wildcats“ pratęsė pergalių seriją, Ą. Tubelis buvo tarp rezultatyviausių

Ąžuolas Tubelis ir jo atstovaujamas Arizonos „Wildcats“ (7/0) klubas pratęsė NCAA pergalių seriją jau iki septynių laimėjimų – Arizona 90:65 (44:36, 46:29) susitvarkė su autsaideriu Oregono „Beavers“ (1/8).

Ą. Tubelis toliau siaučia NCAA lygoje.<br>Arizona Men's Basketball facebook nuotr.

Dec 6, 2021, 7:37 AM

Lietuvos krepšininkas šiose rungtynėse pasižymėjo pelnęs 10 taškų (3/4 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atsikovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Brolis dvynys Tautvilas Tubelis pakilo nuo suolo, aikštėje praleido vieną minutę, tačiau nepasižymėjo niekuo.

„Beavers“: Jarodas Lucasas 17, Warithas Alatishe'as 14.

„Wildcats“: Bennedictas Mathurinas 29, Christianas Koloko 12, Kerras Kriisa 11 (3/9 trit.), Ąžuolas Tubelis 10.