Net devynias klaidas padaręs L. Dončičius nesutriko: tapo pagrindiniu „Mavericks“ vedliu Kitų rungtynių rezultatai

Dar vieną saldžią pergalę NBA pirmenybėse nuskynė Luka Dončičiaus atstovaujama „Dallas Mavericks“ (12/12). Šį kartą naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusioje dvikovoje Dalaso klubas svečiuose 104:96 (26:25, 22:27, 28:23, 28:21) pranoko „Memphis Grizzlies“ (14/12) krepšininkus.

L.Dončičius.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Dec 9, 2021, 8:03 AM, atnaujinta Dec 9, 2021, 8:13 AM

Net 9 kamuolius dvikovos metu praradęs L.Dončičius stengėsi savo klaidas kompensuoti naudingu žaidimu.

22-ejų 201 cm ūgio slovėnas per 36 ant parketo praleistas minutes įmetė 26 taškus (5/9 dvit., 5/10 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Vienu iš pagrindiniu pergalės kalviu tapęs L.Dončičius galėjo net nepasirodyti ant parketo šioje dvikovoje – krepšininką kamavo čiurnos skausmai, tačiau paskutinėmis akimirkomis buvo nuspręsta, kad Slovėnijos krepšinio perlas galės padėti savo komandai.

Dvikova vyko permainingai – antrojo kėlinio metu Memfio ekipa turėjo dviženklį pranašumą, tačiau prie priešininkų priartėjusi, o vėliau rungtynes į savo pusę perlaužusi „Mavericks“ nutraukė penkių iš eilės „Grizzlies“ klubo pergalių seriją.

Antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose buvo Kristapas Porzingis. Latvis įmetė 19.

„Grizzlies“ gretose ryškiausiai švietė Jareno Jacksono žvaigždė. 211 cm ūgio puolėjas pelnė 26 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

„Dallas Mavericks“: Luka Dončičius 26, Kristapas Porzingis 19, Reggie Bullockas 15, Jalenas Brunsonas 10.

„Memphis Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 26, Dillonas Brooksas 15, Desmondas Bane‘as 14.