Antroje rungtynių pusėje ALBA puolimą sustabdžiusi „Panathinaikos“ iškovojo ketvirtą pergalę

Atėnų „Panathinaikos“ (4/10) Eurolygoje iškovojo ketvirtą pergalę ir atitrūko nuo Kauno „Žalgirio“. Graikai namuose 82:67 (30:25, 13:18, 14:9, 25:15) įveikė Berlyno ALBA (5/9) krepšininkus.

„Panathinaikos“ namuose siekia pergalės prieš ALBA.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-12-10 20:48, atnaujinta 2021-12-10 23:19

Kiek sėkmingiau rungtynes pradėję Atėnų krepšininkai per pirmąjį kėlinį susikrovė penkių taškų pranašumą, tačiau antrąjį kėlinuką ALBA krepšininkai pradėjo spurtu 18:4. Visgi po minutinės pertraukėlės „Panathinaikos“ susitvarkę savo gynybą ir iki kėlinio galo nepraleidę taškų šeimininkai rezultatą išlygino – 43:43.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai išlaikė discipliną gynyboje ir per kėlinį praleidę 9 taškus į lemiamą ketvirtį žengė su 5 taškų persvara – 57:52.

Per pirmąją ketvirto kėlinio minutę ALBA rezultatą išlygino, tačiau tuomet Atėnų krepšininkai pelnė 10 taškų be atsako ir susikūrė svarią persvarą. Savo žaidimą atradę šeimininkai likus rungtyniauti kiek mažiau nei 2 minutes pirmavo rezultatu 80:62 ir rungtynių pabaigoje leido sau atsipalaiduoti.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 20 (11 rez. per.), Leonidas Kaselakis 17, Howardas Sant-Roosas 16, Georgios Papagiannis 14 (10 atk. kam., 4 blk.).

ALBA: Marcusas Erikssonas 18, Oscaras da Silva 13 (3 per. kam.), Jaleenas Smithas 11, Tamiras Blattas 9 (7 rez. per.).

„Panathinaikos“ į rungtynes žengė po triuškinančio – 77:97 pralaimėjimo prieš Maskvos CSKA. Su 4 pergalėmis po 14-оs turų Atėnų krepšininkai užima 17-tą poziciją.

Berlyno ALBA nepratęsė pergalių serijos ir turėdami 5-ias pergales užima 15-tą vietą.