Milane galingai žaidžianti „Olimpia“ be vargo sudorojo svečiuose negalintį laimėti „Panathinaikos“

Eurolygos 15-ajame ture antradienį Milane „Olimpia“ (10/5) nesunkiai įveikė priešpaskutinę vietą užimantį Atėnų „Panathinaikos“ (4/11) klubą 75:54 (15:19, 18:10, 24:13, 18:12).

„Panathinaikos“ negali laimėti svečiuose.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 14, 2021, 9:58 PM, atnaujinta Dec 14, 2021, 11:30 PM

Po dviejų kėlinių Milano ekipa turėjo kuklią persvarą 33:29, bet po pertraukos jau triuškino graikus, antrąją pusę laimėjusi 42:25.

Kai „Olimpia“ atitrūko 57:42, mačo baigtis tapo aiški, nes „Panathinaikos“ jau neatkūrė intrigos.

Kamuolį itin branginę šeimininkai padarė tik 6 klaidas.

„Olimpia“: Devonas Hallas 19 (3/4 tritaškių), Kyle’as Hinesas 14, Shavonas Shieldsas, Troy Danielsas ir Nicolo Melli po 9.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 14 (1/5 tritaškių), Kendrickas Perry 7, Okaro White’as (6 atk. kam.) ir Leonidas Kaselakis po 6.

Praėjusiame ture abi ekipos iškovojo po pergalę, tačiau lieka skirtinguose poliuose.

„Olimpia“ laimėjo po keturių iš eilės nesėkmių ir tikėjosi grįžti į lyderių gretas.

Iki šios dvikovos Milano komanda namuose laimėjo 6 iš 7 mačų, tuo metu Atėnų klubas šį sezoną svečiuose pralaimėjo visas aštuonerias žaistas rungtynes.