Kita dvikova Stambule – pagal tą patį scenarijų: atgijusi „Fenerbahce“ sutalžė prieš nusilpusį „Maccabi“

Eurolygos 15-ajame ture antradienį Stambule tuo pačiu metu buvo žaidžiamos ir antrosios rungtynės: „Fenerbance“ (6/9) nukovė krizę išgyvenančią Tel Avivo „Maccabi“ (7/8) ekipą 90:79 (23:18, 19:19, 28:14, 20:28).

Tel Avivo klubas pralaimėjo 4 sykius iš eilės.<br>Maccabi Tel Aviv BC twitter.

Dec 14, 2021, 7:21 PM, atnaujinta Dec 14, 2021, 10:39 PM

Tai buvo penktasis iš eilės „Maccabi“ pralaimėjimas.

Šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo tik 5 taškų persvarą 42:37, bet po trečiojo nutolo solidžiai – 70:51.

Vis dėlto „Fenerbahce“ atsipalaidavo per anksti ir leido svečiams atgaivinti intrigą.

Skirtumas ištirpo iki 8 taškų, o paskui ir iki penkių – 79:74.

Tačiau tuomet „Fenerbahce“ susigriebė ir užbaigė rungtynes be didesnių dramų.

„Fenerbahce“: Devinas Bookeris 22 (6 atk. kam., 8/12 dvitaškių), Nando de Colo 21 (8/11 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 5 rez. perd.), Pierria Henry ir Marko Guduričius po 9.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 18 (5 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 14 (4/10 tritaškių), Keenanas Evansas 13 (7 rez. perd.), Derrickas Williamsas 10, Ante Žižičius 9 (11 atk. kam.).

„Fenerbahce“  pirmąkart šį sezoną laimėjo dvejas rungtynes iš eilės ir tikėjosi pratęsti seriją iki trijų.

Tuo metu „Maccabi“ po sėkmingo starto pateko į krizę ir buvo pralaimėjusi 4 rungtynes iš eilės.

Izraelio klubas svečiuose laimėjo tik dukart, tačiau jam galėjo padėti tai, kad penki žaidėjai anksčiau rungtyniavo Turkijos komandose.