Š. Jasikevičius ir R. Jokubaitis nesudegė Belgrado pragare: „Barcelona“ iškovojo sunkią pergalę

Eurolygos 15-ajame ture antradienį Belgrade ambicijų kupina „Crvena zvezda“ (6/9) neatsilaikė  rieš Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą sezono lyderę „Barcelona“ (13/2) ekipą 69:76 (13:20, 18:14, 18:27, 20:15).

R.Jokubaitis ir Š.Jasikevičius.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Dec 14, 2021, 8:17 PM, atnaujinta Dec 14, 2021, 10:25 PM

Ne geriausias rungtynes sužaidęs Rokas Jokubaitis svečiams per 24 min. pelnė 2 taškus (1/6 dvitaškių), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas.

„Barcelona“ naujokas iš Australijos Dante Exumas per 15 min. taškų nepelnė.

Kaip ir tikėtasi, šeimininkai rimtai pasipriešino lyderiams ir išlaikė emocijas iki paskutinių sekundžių.

Nors „Crvena zvezda“ iškart atsiliko, bet skirtumas nebuvo didelis – 31:34 po dviejų kėlinių.

Po trečiojo „Barcelona“ buvo nutolusi (49:61), bet pabaigoje šeimininkai ėmė artėti – 63:67, o po Stefano Markovičiaus tritaškio likus 2 min. buvo likę tik trys taškai (68:71).

Tačiau paskui jis įmetė tik vieną baudą ir prametė kitą tritaškį, o emocijas nutildė „Barcelona“ snaiperio Kyle'o Kurico tritaškis likus 29 sek.

„Crvena zvezda“: Nikola Kaliničius (1/7 tritaškių) ir Luka Mitrovičius po 15, Nate’as Woltersas 11, Stefanas Markovičius ir Dejanas Davidovacas (6 atk. kam.) po 8.

„Barcelona“: Nigelas Hayesas-Davisas 14 (8 atk. kam.), Sertačas Šanli ir Rolandas Šmitas po 11, Nikola Mirotičius 10 (7 atk. kam.), Kyle’as Kuricas 8.

Serbijos sostinės klubas laimėjo dvejas pastarąsias rungtynes ir siekė pratęsti pergalių seriją iki trijų.

Tuo metu „Barcelona“ turėjo šešių pergalių seriją, o per trejas pastarąsias rungtynes rinko po 94,7 taško.

„Crvena zvezda“ buvo pralaimėjusi „Barcelona“ ekipai penkis sykius iš eilės.

Abi komandos yra geriausiai besiginančios Eurolygoje šį sezoną. Serbai tik du sykius praleido daugiau nei 80 taškų.