Nepaisant nepastebimo A. Gudaičio ir M. Kuzminsko nerungtyniavimo, „Zenit“ nutraukė pralaimėjimų seriją

15-tą Eurolygos turą uždarė Eurolygoje stringančių ekipų kova. Vilerbano ASVEL (7/8) namuose 61:71 (18:21, 14:12, 17:21, 12:17) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ (9/6) klubui, kuriame rungtyniauja Mindaugas Kuzminskas su Artūru Gudaičiu.

ASVEL – „Zenit“<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 15, 2021, 9:56 PM, atnaujinta Dec 16, 2021, 7:00 AM

Pirmuosius du kėlinius vyko atkakli kova taškas į tašką ir į ilgąją pertrauką svečiai po Billy Barono dvitaškio žengė pirmaudami 33:32.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Zenit“ krepšininkai pradėjo atitrūkinėti nuo šeimininkų ir sužaidus keturias minutes įgijo dviženklę persvarą – 44:34. Visgi, namie rungtyniavę Vilerbano krepšininkai nepalūžo ir iki kėlinio pabaigos atsilikimą sumažino iki penkių taškų – 49:54.

Tačiau pranašumą „Zenit“ krepšininkai sėkmingai laikė ir ketvirtajame kėlinyje. Sankt Peterburgo klubas užtikrintai gynyboje stabdė šeimininkų atakas ir rungtynes užbaigė pergalingai.

Artūras Gudaitis per 12 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvit.), 2 atkovotus kamuolius ir 1 naudingumo balą.

Mindaugas Kuzminskas rungtynėms registruotas nebuvo.

ASVEL: Williamas Howardas 12, Chrisas Jonesas 11, Elie Okobo 9 (4 kld.).

„Zenit“: Alexas Poythressas 16, Jordanas Loydas 15 (7 atk.kam., 5 rez.per.), Billy Baronas 14, Jordanas Mickey 10 (7 atk.kam., 4 kld.).

Vilerbano klubas per pastarąsias 7 rungtynes pergalė skonį jautė tik kartą ir su septyniomis pergalėmis užima 11-tą poziciją.

„Zenit“ nutraukė trijų pralaimėjimų paeiliui seriją ir su 9 pergalėmis Rusijos klubas žengia 6-toje vietoje.