Eurolygos čempionas „Anadolu Efes“ patiesė „Maccabi“, kuriai tai buvo šeštoji nesėkmė iš eilės

Eurolygoje ketvirtadienį santykius 16-ojo turo akistatoje aiškinosi dvi šalia vienas kitos turnyro lentelėje buvusios komandos – šeimininkė Tel Avivo „Maccabi“ varžėsi su Eurolygos čempione Stambulo „Anadolu Efes“. Izraelio klubas ir toliau skęsta – turkai palaužė šeimininkus 92:78 (20:27, 30:20, 20:16, 22:15). Tai buvo jau šeštoji iš eilės „Maccabi“ nesėkmė.

„Anadolu Efes“ ekipa.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.
„Anadolu Efes“ ekipa.<br>ZUMMAPress/Scanpix nuotr.

Dec 16, 2021, 8:38 PM, atnaujinta Dec 16, 2021, 11:17 PM

Tiek viena, tiek kita komanda per pirmuosius du kėlinius pirmavo, tačiau skirtumas nebuvo didesnis nei 7 taškai.

„Anadolu Efes“ klubas vėl atitrūko ketvirtame kėlinyje – 78:71, o po Krunoslavo Simono, vėliau – Shane'o Larkinas, taškų skirtumas padidėjo iki 84:71. Šeimininkai nerado priešnuodžių ir pralaimėjo.

Sh.Larkinui tai taip pat buvo geriausias sezono pasirodymas – jis pelnė 26 taškus (6/7 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

„Maccabi“: Ante Žižičius 23 (6 atk. kam.), Jamesas Nunnally 14, Keenanas Evansas 12 (9 rez. perd.), Scotie Wilbekinas 10, Derrickas Williamsas ir Johnas Dibartolomeo – po 5.

„Anadolu Efes“: Shane’as Larkinas 26 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 37 n.b.), Elijah Bryantas, Adrienas Moermanas (8 atk. kam.) ir Krunoslavas Simonas (7 rez. perd.) – po 10.

Abi ekipos iki ketvirtadienio turėjo po 7 laimėjimus ir užėmė 8-11 vietas.

Turkų žaidimas vis dar banguoja – po keturių pergalių sekė du pralaimėjimai, o šią savaitę Ergino Atamano kariauna sutriuškino Vitorijos „Baskonia“ 87:72.

Tuo tarpu „Maccabi“ jaučia pergalių badą – klubas pralaimėjo jau 6 mačus iš eilės. Antradienį Tel Avivo atstovai nusileido kitai turkų komandai Stambulo „Fenerbahce“ 79:90.