„Žalgirio“ bėdą įvardijęs E. Ulanovas: „Nieko kito nebelieka“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Kazanėje laikėsi ir kovojo tris kėlinius, tačiau galiausiai turėjo pripažinti vietos „Uniks“ pranašumą rezultatu 53:66 (12:13, 11:13, 19:16, 11:24).

Kauniečiai pralaimėjo Kazanėje.<br>zalgiris.lt nuotr.
Lemiamu metu Kazanėje subyrėjęs<br>zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Dec 17, 2021, 8:24 PM, atnaujinta Dec 17, 2021, 8:28 PM

„Pirmoje pusėje buvo rungtynėse, įdėjome pastangų. Aišku, puolime trūko daug kokybės. Tai mums pakišo koją. Visą laiką buvo lygus rezultatas, bet mes kažkur neužpuolėme, o jie pataikė sudėtingesnius metimus. Jie talentingi, aukšto lygio žaidėjai, tad mus nubaudė. Nieko kito nebelieka, tik dirbti treniruotėse“, – po mačo sakė žalgirietis Edgaras Ulanovas.

Pirmajame kėlinyje E.Ulanovas surinko keturis taškus, Mantas Kalnietis pasižymėjo dvitaškiu, Tyleris Cavanaugh pataikė iš toli, Tai Websteris realizavo vieną baudos metimą, o po itin nerezultatyvaus kėlinio kauniečiai vijosi varžovus – 12:13.

Žaidimas buvo lygus tris kėlinius, tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje rusai spurtavo 10:0, kas ir lėmė pralaimėjimą.

„Mes patys neužpuolėme, – apie bėdas lemiamu metu kalbėjo E.Ulanovas. – Kamuoliai nesujudėjo, metimai neparuošti. Ketvirtame kėlinyje jie pataikė kelis metimus laisvus, to užtenka komandai, kuri žaidžia namuose.

Gynyboje trūko agresyvumo, tų taškų galėjo būti dar mažiau, bet čia ir yra ta problema, kad puolime neorganizuoti esame, o jie perima kamuolį ir meta taškus iš eilutės.“

E.Ulanovas per 26 minutes įmetė 7 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.