K. Durantas įspūdingu žaidimu padovanojo pergalę išretėjusiai „Nets“ ekipai

„Brooklyn Nets“ (21/8) NBA lygoje neturėdami net septynių krepšininkų dėl COVID-19 namuose 114:105 (39:25, 27:23, 18:31, 29:26) įveikė „Philadelphia 76ers“ (15/15).

K. Durantas įspūdingu žaidimu padovanojo pergalę išretėjusiai „Nets“ ekipai<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Dec 17, 2021, 8:14 AM

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai. „Nets“ ekipai pirmaujant 19:17 Bruklyno krepšininkai inicijavo spurtą 13:2 ir pabėgo nuo varžovų, o antrajame kėlinyje skirtumą pavyko padidinti iki 18 taškų.

Tačiau trečiajame kėlinyje Setho Curry ir Joelio Embiido vedami „76ers“ krepšininkai skirtumą sugebėjo sumažinti iki 6 taškų (79:85), o svečių duetas per kėlinį surinko net 25 taškus.

Likus rungtyniauti dvi minutes po 32-ojo J.Embiido taško rezultatas tapo lygus 103:103, tačiau nepraėjus net 10 sekundžių Kevinas Durantas pataikė tritaškį su varžovo pražanga, o sekančioje atakoje po „Nets“ lyderio perdavimo tris taškus pelnė ir Blake’as Griffinas.

Bruklyno ekipa susikūrė solidų pranašumą, o rungtynes vainikavo K.Duranto metimas atsilošus per iškeltas J.Embiido rankas. Amerikietis per lemiamą kėlinį surinko 13 taškų.

Iš viso K.Durantas aikštėje praleido 39 minutes, o per jas pasižymėjo 34 taškais (11/21 dvit., 2/3 trit., 6/6 baudos), 11 atkovotų ir 4 prarastais kamuoliais, 8 rezultatyviais perdavimais ir 1 bloku.

„76ers“ gretose pastebimiausias buvo J.Embiidas. Kamerūnietis per 33 minutes surinko 32 taškus (10/17 dvit., 1/3 trit., 9/11 baudos), 9 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 6 rezultatyvius perdavimus ir 2 klaidas.

Bruklyno ekipai padėti dėl COVID-19 negalėjo Jamesas Hardenas, LaMarcusas Aldridge'as ir DeAndre’as Bembry, Bruce'as Brownas, Paulas Millsapas, Jevonas Carteris, Jamesas Johnsonas ir skiepyti atsisakantis Kyrie Irvingas.

„Nets“: Kevinas Durantas 34 (11 atk.kam., 8 rez.per., 4 kld.), Blake’as Griffinas (9 atk.kam.) ir Nicas Claxtonas po 17, Patty Millsas 14 (5 atk.kam., 4 kld.), Camas Thomasas 11.

„76ers“: Joelis Embiidas 32 (9 atk.kam., 6 rez.per.), Sethas Curry 29, Shake’as Miltonas 13 (6 atk.kam.), Tobiasas Harrisas 11 (7 atk.kam., 5 rez.per.).