Eurolyga 2025
2026-02-25
19:45
Stambulo „Fenerbahce“
Stambulo „Fenerbahce“
Belgrado „Partizan“
Belgrado „Partizan“
2026-02-25
20:00
Kauno „Žalgiris“
Kauno „Žalgiris“
Pirėjo „Olympiakos“
Pirėjo „Olympiakos“
2026-02-25
21:30
Bolonijos „Virtus“
Bolonijos „Virtus“
„Barcelona“
„Barcelona“
2026-02-25
21:30
Belgrado „Crvena zvezda“
Belgrado „Crvena zvezda“
Stambulo „Anadolu Efes“
Stambulo „Anadolu Efes“
2026-02-26
19:00
BC Dubai
BC Dubai
Vilerbano ASVEL
Vilerbano ASVEL
2026-02-26
20:30
„Monaco“
„Monaco“
Maccabi Playtika Tel Aviv
Maccabi Playtika Tel Aviv
2026-02-26
21:05
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
Milano „Olimpia“
Milano „Olimpia“
2026-02-26
21:15
Atėnų „Panathinaikos“
Atėnų „Panathinaikos“
Paryžiaus „Paris Basketball“
Paryžiaus „Paris Basketball“
2026-02-26
21:30
Vitorijos „Baskonia“
Vitorijos „Baskonia“
„Valencia“
„Valencia“
2026-02-26
21:45
Madrido „Real“
Madrido „Real“
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“

Kaunas šiemet Eurolygos nebeišvys: „Olimpia“ kelią į Lietuvą užkirto koronavirusas

2021 m. gruodžio 21 d. 12:09
Lrytas.lt
Šiais kalendoriniais metais Eurolygos rungtynės Kaune nebeįvyks. Antradienį Kauno „Žalgirio“ ekipa oficialiai pranešė, kad trečiadienį turėjusi vykti dvikova su Milano „Olimpia“ ekipa yra nukeliama dėl Italijos klube įvykusio teigiamų koronaviruso atvejų protrūkio.
Daugiau nuotraukų (1)
„Olimpia“ rungtynių išvakarėse pranešė net apie šešis teigiamus COVID-19 atvejus, o keturi iš jų buvo nustatyti žaidėjams.
Pirmieji pranešimai apie galimai atidėtas 17-ojo Eurolygos turo rungtynes, kurios turėjo vykti Kaune, Italijos spaudoje pasirodė dar antradienio ryte, tačiau tąsyk „Žalgiris“ nuo komentarų susilaikė.
„Kol kas daugiau žinių neturime. Laukiame platesnės informacijos iš Eurolygos“, – portalui lrytas.lt antradienio rytą komentavo „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas.
Vis dėlto tos pačios dienos popietę Kauno klubas oficialiai pranešė apie nukeltas Eurolygos rungtynes.
„Olimpia“ ekipa yra priversta stabdyti sportinę veiklą ir yra karantinuojama. Į aikštę Milano krepšininkai pagal COVID-19 protokolą galės sugrįžti tik nuo gruodžio 27 dienos.
„Žalgirio“ ir „Olimpia“ akistata tapo pirmąja šio Eurolygos sezono nukelta dvikova.
Pagal Eurolygos taisykles kiekvienas mačas daugiausiai tris kartus gali būti nukeltas į laisvas datas. Eurolyga informuos apie naują datą, kai ją suderins su abiem klubais.
Net ir pasikeitus rungtynių datai turimi bilietai galios ir juos įsigijusiems žiūrovams papildomų veiksmų atlikti nereikės. Jei bilietus turintiems asmenims naujoji rungtynių data netiks, bus galimybė grąžinti bilietus.
Paskutiniąsias šių kalendorinių metų Eurolygos rungtynes „Žalgiris“ žais gruodžio 30-ąją, išvykoje su Atėnų „Panathinaikos“ klubu.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.