S. Kerro pasveikinimu pažymėtoje dvikovoje „Warriors“ grįžo į pergalių kelią Kitų rungtynių rezultatai

Naujuoju JAV vyrų krepšinio rinktinės treneriu tapęs Steve'as Kerras sulaukė šilto sveikinimo, o jo treniruojama „Golden State Warriors“ (25/6) sugrįžo į pergalių kelią NBA.

S.Kerras buvo pagerbtas, o S.Curry (dešinėje) demonstravo klasę.<br>Twitter/AP/Scanpix nuotr. koliažas.

Dec 21, 2021, 8:33 AM, atnaujinta Dec 21, 2021, 8:41 AM

Naktį iš pirmadienio į antradienį vykusioje dvikovoje „Warriors“ savo žiūrovų akivaizdoje 113:98 (26:16, 32:30, 26:33, 29:19) pranoko „Sacramento Kings“ (13/19) krepšininkus.

Prieš pat rungtynių pradžią S.Kerrui buvo įteikti simboliniai JAV krepšinio rinktinės marškinėliai. Juos naujajam šalies krepšinio komandos strategui įteikė buvęs krepšininkas bei šiuo metu rinktinės vadovas Grantas Hillas.

Pasibaigus ceremonijai bei prasidėjus rungtynėms aikštės šeimininkai jautį už ragų griebė nuo pirmųjų minučių.

„Warriors“ dviženklį pranašumą įgijo dar pirmajame kėlinyje. Praktiškai visos akistatos metu priekyje išlikęs Oklando klubas dvikovai artėjant prie pabaigos sulaukė varžovų spaudimo, tačiau galingai rungtynes užbaigę S.Kerro auklėtiniai areną paliko iškeltomis galvomis.

Pagrindiniu „Warriors“ pergalės kalviu ir vėl tapo Stephenas Curry.

Gynėjas per 36 ant parketo praleistas minutes įmetė 30 taškų (9/15 dvit., 4/12 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ gretose rezultatyviausias buvo Tyrese'as Haliburtonas. Jis įmetė 24 taškus.

„Warriors“: Stephenas Curry 30, Damionas Lee 18, Draymondas Greenas 16, Gary Paytonas ir Otto Porteris po 12.

„Kings“: Tyrese'as Haliburtonas 24, Harrisonas Barnesas 19, Buddy Hieldas 18, Chimezie Metu 16.