A. Juškevičiaus tritaškiai „Parma“ ekipai padėjo susidoroti su „Jenisej“

Užtikrintą pergalę VTB Jungtinėje lygoje iškovojo Lietuvos krepšinio rinktinės trenerio Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (5/4). Permės klubas svečiuose 78:61 (16:16, 18:17, 33:13, 11:15) įveikė turnyrinėje lentelėje ant kulnų minančią Krasnojarsko „Jenisej“ (3/6).

Adas Juškevičius<br>J.Votincevo nuotr.
K.Maksvytis ir A.Juškevičius.<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 23, 2021, 6:25 PM

Permės krepšininkai pamatus pergalei paklojo trečiame kėlinyje, kurį laimėjo net 33:13, o jo metu net keturis tritaškius pelnė Adas Juškevičius. Po jo metimų skirtumas pašoko iki 21 taško – 67:46. Iš viso A.Juškevičius įmetė 5 tritaškius.

Juškevičius per 33 minutes pelnė 15 taškų (5/9 trit.), atkovojo 2 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

Kitas „Parmos“ lietuvis Eigirdas Žukauskas per 22 minutes pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus bei surinko 6 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose pastebimas buvo Bryntonas Lemaras. Jis per 27 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.