M. Grigonis pataikė visus mestus tritaškius ir atvedė CSKA į sunkią pergalę

Maskvos CSKA (7/2) VTB lygoje iškovojo sunkią pergalę namuose. Mariaus Grigonio atstovaujamas klubas 97:88 (23:23, 20:23, 21:23, 33:19) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ (3/7) komandą.

M. Grigonis<br>G. Bitvinsko nuotr.

Dec 26, 2021, 4:47 PM

M.Grigonis ant parketo praleido 21 minutę ir neprametęs nei vieno tritaškio pelnė 16 taškų (5/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, perėmė 2 kamuolius, dusyk suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

Visus tritaškius lietuvis pataikė antroje rungtynių pusėje ir būtent gynėjo tolimi metimai ketvirtajame kėlinyje išvedė CSKA ekipą į priekį ir pradėjo pergalingą atkarpą.

CSKA: Marius Grigonis ir Aleksejus Švedas (5 atk.kam.) po 16, Willas Clyburnas 15, Joelis Bolomboy 12.

„Jenisej“: Casperis Ware'as 29, Darralas Willisas 18, Jamesas Thompsonas (6 atk. kam.), Bryntonas Lemaras 11.