Kauno „Žalgiris“ tik po pratęsimo įveikė Utenos „Juventus“

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) po Kalėdų grįžo pateikdama įspūdingą krepšinio trilerį. Kauno „Žalgiris“ (13/1) išsvykoje po pratęsimo 78:71 (21:16, 15:15, 15:14, 15:21, 12:5) įveikė Utenos „Juventus“ (8/6).

Kauno „Žalgiris“ tik po pratęsimo įveikė Utenos „Juventus“<br>M.Patašiaus nuotr.

Dec 27, 2021, 6:39 PM, atnaujinta Dec 27, 2021, 9:21 PM

Kauno „Žalgiris“ nuo rungtynių pradžios ieškojo progos susikurti didesnį pranašumą, tačiau „Juventus“ laiku atsakydavo į bet kokį svečių spurtą ir po trijų kėlinių ekipas skyrė tik 6 taškai – 45:51.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynės ir toliau vyko taškas į tašką, o likus rungtyniauti šešias minutes po Jaylino Arringtono dvitaškio „Juventus“ išsiveržė į priekį – 58:56.

Įtempta kova vyko iki paskutiniųjų sekundžių. Likus žaisti 46 sekundes Patrickas Milleris pataikė dvitaškį ir Utenos komanda vėl pirmavo – 66:64, tačiau jau sekančioje atakoje rezultatą išlygino Egaras Ulanovas.

„Juventus“ ekipai buvo likusi 21 sekundė ir iniciatyvos ėmėsi komandos lyderis P.Milleris. Šeimininkų nelaimei, amerikiečio metimas su sirena buvo netikslus ir komandoms santykius teko aiškintis pratęsime.

Papildomo kėlinio metu rugntynių baigtį sprendė Lukas Lekavičius. Gynėjas pelnė pirmuosius penkis taškus ir suteikė svarią persvarą kauniečiams.

Uteniškiai papildomų jėgų panaikinti atsilikimą neberado ir patyrė skaudų pralaimėjimą rezultatu 78:71.

„Juventus“: Jaylinas Airingtonas 20 (5 atk. kam., 5 rez. per.), Patrickas Milleris 17 (5 atk. kam., 4 per. kam.), Rokas Gustys 15.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 14 (16 atk. kam.), Lukas Lekavičius 13 (4 kld.), Edgaras Ulanovas 12, Joshua Nebo 10.

Komandos šį sezoną jau buvo susitikusios. Tuomet puikų ketvirtą kėlinį sužaidęs „Žalgiris“ šventė pergalę rezultatu 101:77.

Kauno „Žalgiris“ per 14-ką rungtynių laimėjo 13-ką susitikimų ir šiuo metu užima pirmą vietą.

„Juventus“ patyrė tris pralaimėjimus paeiliui ir turėdami aštuonias pergales žengia penktoje pozicijoje.