Be A. Gudaičio rungtyniavęs „Zenit“ šventė pergalę Belgrade: M. Kuzminskas šildė suolelį

Sankt Peterburgo „Zenit“ (12/6), kurioje rungtyniauja Mindaugas Kuzminskas su Artūru Gudaičiu Eurolygoje i6kovojo sunkią pergalę. Rusijos ekipa išvykoje 80:76 (29:21, 15:21, 6:15, 19:12, 11:7) po pratęsimo įveikė Belgrado „Crvena zvezda“ (7/11) ekipą.

„Zenit“ Belgrade meta iššūkį „Crvena zvezda“ ekipai<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-12-30 19:51, atnaujinta 2021-12-30 23:32

Tik šešis taškus per trečiąjį kėlinį sukrapštęs „Zenit“ į lemiamą ketvirtį žengė atsilikdami septyniais taškais – 57:50. Skirtumas pradėjo tirpti tik ketvirto kėlinio viduryje. Billy Baronas pelnė keturis taškus paeiliui ir skirtumą sumažino iki trijų taškų – 63:60.

Likus rungtyniauti tris minutes dvitaškiu rezultatą išlygino Conneris Frankampas (65:65). Nepaisant to, situaciją toliau kontroliavo šeimininkai ir tik Jordano Loydo dvitaškis likus žaisti 37-ias sekundes išplėšė pratęsimą.

Rungtynių baigtis papildomo kėlinio metu vėl sprendėsi pačiame gale. J.Loydo pelnytas šeštasis taškas likus žaisti kiek daugiau nei minutę svečiams suteikė trijų taškų persvarą, o Branko Lazičiaus tritaškis likus žaisti 49 sekundes buvo netikslus.

Likus rungtyniauti 25 sekundes, tas pats B.Lažičius prasižengė prieš J.Loydą ir amerikiečio taiklūs baudos metimai užtvirtino Rusijos ekipos pergalę.

M.Kuzminskas rungtyniavo pustrečios minutės ir per tą laiką niekuo nepasižymėjo. A.Gudaitis rungtynėms registruotas nebuvo.

„Crvena zvezda“: Nate’as Woltersas 21 (5 atk.kam., 6 rez.per., 4 rez.per.), Austians Hollinsas 15, Nikola Kaliničius 13 (6 atk.kam.), Luka Mitrovičius 11.

„Zenit“: Billy Baronas 25 (6 rez.per., 4 kld.), Jordanas Mickey 13.

„Zenit“ ekipa po 18-оs turų turėdama 12 pergalių užima ketvirtą poziciją Eurolygoje.

Serbijos klubas laimėjo septynis susitikimus ir žengia 13-toje pozicijoje.

Pirmasis susitikimas Sankt Peterburge baigėsi Belgrado ekipos pergale rezultatu 69:58.