„Anadolu Efes“ puolimą sustabdžiusi „Uniks“ šventė pergalę

Kazanės „Uniks“ (11/7) tęsią nuostabią atkarpą Eurolygoje. Rusijos ekipa namuose 75:67 (24:17, 18:21, 15:11, 18:18) įveikė Eurolygos čempionus – Stambulo „Anadolu Efes“ (9/9).

Kazanės „Uniks“ namuose siekia įveikti „Anadolu Efes“<br>unics.ru nuotr.

Dec 30, 2021, 5:49 PM, atnaujinta Dec 30, 2021, 10:26 PM

Rungtynės prasidėjo įspūdingu šeimininkų spurtu 17:0, tačiau Eurolygos čempionai nesileido būti mindomi ir iki kėlinio pabaigos skirtumą sumažino dešimčia taškų – 24:17.

Antrajame ketvirtyje Stambulo ekipa ir toliau mažino atotrūkį. Visgi skirtumo nei išlyginti, nei persverti nepavyko ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi Kazanės ekipai pirmaujant rezultatu 42:38.

Trečiajame kėlinyje svečiai ir toliau buvo įsikibę „Uniks“ krepšininkams į koją, tačiau net keturias paskutines ketvirčio minutes Stambulo ekipa nesugebėjo pelnyti taškų ir į lemiamą kėlinį žengė turėdami aštuonių taškų deficitą – 57:49.

Ketvirtajame ketvirtyje Kazanės ekipa greitai skirtumą padidino iki dešimties taškų ir sėkmingai kontroliavo rungtynes iki jų pabaigos.

Rungtynėms buvo registruotas vienas iš „Anadolu Efes“ lyderių ir Eurolygos MVP – Vasilije Micičius, tačiau serbas aikštelėje nepasirodė.

„Uniks“: Johnas Brownas 20 (5 per. kam.), Andrėjus Vorontsevičius 12 (6 atk. kam.), Mario Hezonja (9 atk. kam., 4 kld.), Isaiah Canaanas ir Marco Spissu po 9.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 17 (9 atk. kam., 6 kld.), Bryantas Dunstonas 15 (8 atk. kam.), Chrisas Singletonas 11.

„Uniks“ net aštuonias pergales iškovojo per pastarąsias dešimt rungtynių ir iš viso laimėję vienuoliką dvikovų žengia penkti.

„Anadolu Efes“ pralaimėjimą patyrė po trijų pergalių iš eilės ir turėdami devynis laimėjimus užima aštuntą vietą.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes Stambule laimėjo „Anadolu Efes“ krepšininkai rezultatu 71:68.