Didvyriu netapo: paskutinę „Cavaliers“ ataką rengęs K. Pangosas prametė tolimą metimą

Praeityje Kauno „Žalgiryje“ rungtyniavęs Kevinas Pangosas turėjo proga išplėšti „Cleveland Cavaliers“ (20/16) pratęsimą, tačiau paskutinysis kanadiečio šūvis buvo netaiklus, o Klivlando klubas savo žiūrovų akivaizdoje 118:121 (32:25, 34:26, 22:40, 30:30) krito prieš „Atlanta Hawks“ krepšininkus.

K.Pangosas (kairėje).<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 1, 2022, 9:51 AM

Likus 8 sek. iki akistatos pabaigos po taiklių Trae'aus Youngo baudų metimų „Cavaliers“ atsiliko 118:121, o svarbiausia dvikovos ataka buvo patikėta K.Pangosui.

Kanadietis atliko tolimą metimą aidint ketvirtojo kėlinio pabaigos sirenai, tačiau jis buvo netaiklus.

„Cavaliers“ ekipai šis pralaimėjimas itin apmaudus, nes didžiąją dalį dvikovos aikštės šeimininkai buvo priekyje ir vienu metu jie turėjo net 15 taškų pranašumą.

Vis dėlto rungtynėms artėjant prie pabaigos „Hawks“ ėmė laužti varžovus ir perėmė akistatos kontrolę.

K.Pangosas šioje dvikovoje per 24 ant parketo praleistas minutes įmetė 8 taškus (4/5 dvit., 0/4 trit.) bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė 35 taškus įmetęs ir 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs T.Youngas.

„Cavaliers“: Kevinas Love'as 35, Jarrettas Allenas 21, Evanas Mobley 16, Brandonas Goodwinas 13.

„Hawks“: Trae Youngas 35, Skylaras Maysas 19, Clintas Capela 18, Lou Williamsas 14.