NBA čempionas Giannis Antetokounmpo padėjo „Bucks“ susitvarkyti su Kevino Duranto „Nets“

NBA čempionate penktadienį buvo sužaisti devyni mačai, o lygos čempionas „Milwaukee Bucks“ (26/15) klubas išvykoje varžėsi su „Brooklyn Nets“ (24/13) ir įveikė varžovus 121:109 (29:21, 31:28, 38:31, 23:29).

Giannis Antetokounmpo pelnė 31 tašką.<br>AP/Scanpix nuotr.
Giannis Antetokounmpo pelnė 31 tašką.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2022-01-08 08:32, atnaujinta 2022-01-08 08:34

Viskas išsisprendė trečiame kėlinyje, kai po Milvokio spurto 19:4 rezultatas tapo 87:64.

Abejose ekipose pirmaisiais smuikais grojo komandų lyderiai – Giannis Antetokounmpo ir Kevinas Durantas.

Graikas buvo dviem taškai pranešensnis – per 27 minutes pelnė 31 tašką (9/12 dvit., 2/5 trit., 7/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Tuo tarpu K.Durantas ant parketo išbuvo 37 minutes, įmetė 29 taškus (9/16 dvit., 1/3 trit., 8/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Bruklino ekipa praėjusiose rungtynėse Indianoje kovoti padėjęs ir 20 taškų pelnęs Kyrie Irvingas šįkart net negalėjo ateiti į areną – Niujorko apygardojeyra griežti COVID-19 reikalavimai, o krepšininkas nėra pasiskiepijęs ir dėl to praranda milijonus.

Klubas nutarė, kad už nesužaistus mačus jis nemokės algos ir K.Irvingas gali prarasti iki 50 mln. JAV dolerių.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (7 atk. kam., 9 rez. per.), Bobby Portisas 25 (12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 20 (5/9 trit.), Jordanas Nwora 13, Wesley Matthews 12 (7 atk. kam.), Rodney Hoodas – 10.

„Nets“: Kevinas Durantas 29 (9 atk. kam., 7 rez. per.), Jamesas Hardenas 16 (9 atk. kam., 7 rez. per.), Nicas Claxtonas (6 atk. kam.) ir Camas Thomasas (5 atk. kam.) po 14.

Kitose rungtynėse „Los Angeles Lakers“ (21/19) komanda, vedama LeBrono Jameso 134:118 (34:28, 30:33, 37:26, 33:31) sudaužė „Atlanta Hawks“ (17/21).

L. Jamesas per 37 minutes surinko 32 taškus, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 32, Malikas Monkas 29, Avery Bradley ir Talenas Hortonas-Tuckeris po 21, Carmelo Anthony 17.

„Hawks“: Trae Youngas 25, Johnas Collinsas 21, Kevinas Huerteris 16, Bogdanas Bogdanovičius 15.

Artūro Karnišovo strateguojamas „Chicago Bulls“ (26/10) klubas namuose 130:122 (37:32, 36:34, 34:29, 23:27) nugalėjo „Washington Wizards“ (19/20) ekipą. Tai buvo jau devintoji Čikagos klubo pergalė iš eilės, o pastarąjį kartą „Bulls“ suklupo gruodžio 11 dieną Majamyje.

„Bulls“: Zachas Lavine’as 27 (9/18 metimai), Coby White’as 21 (4/4 trit.), Ayo Dosunmu (5 atk. kam.) ir Lonzo Ballas (6 rez. per.) po 18, Nikola Vučevičius 16 (14 atk. kam.) ir DeMaras DeRozanas 15 (8 rez. per.).

„Wizards“: Bradley Bealas 26 (6 rez. per.), Kyle’as Kuzma 21 (11 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 18, Danielis Gaffordas (8 atk. kam.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope’as po 14.