Utenoje „Lietkabelis“ šeimininkauti pradėjo po didžiosios pertraukos – „Juventus“ nesugebėjo atsilaikyti

Panevėžio „Lietkabelis“ (11/5) šeštadienio vakarą iškovojo vienuoliktąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Nenado Čanako auklėtiniai, sužaidę puikiai antrąja mačo dalį, išvykoje 92:75 (20:19, 20:23, 24:12, 19:26) įveikė Utenos „Juventus“ (8/7) ekipą.

Panevėžio „Lietkabelio“ ir Utenos „Juventus“ dvikova.<br> LKL nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jan 8, 2022, 7:28 PM, atnaujinta Jan 8, 2022, 7:46 PM

Nugalėtojus į pergalę vedė naudingiausias „Betsafe-LKL“ gruodžio mėnesio žaidėjas Džordže Gagičius, šiose rungtynėse pelnęs 24 taškus bei Panagiotis Kalaitzakis, kurio sąskaitoje – 16 taškų. Taip pat 12 taškų pridėjo ir Gabrielius Maldūnas.

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo itin aktyvus. Komandos grūmėsi taškas į tašką ir po pirmųjų 10 minučių jas skyrė vos vienas taškas, kurį savo sąskaitoje turėjo svečiai iš Panevėžio – 20:19.

Jau pirmajame kėlinyje geriausią savo rezultatą „Betsafe-LKL“ čempionate užfiksavo Adreianas Payne’as. Legionierius per pirmas 10 minučių į varžovų krepšį įmetė 6 taškus.

Antro kėlinio pradžioje „Juventus“ susikrovė 9 taškų persvarą (36:27), tačiau „Lietkabelis“ sėkmingai sužaidė antrą kėlinio pusę ir sumažino savo atsilikimą 40:42

Trečiajame kėlinyje panevėžiečiai įjungė aukštesnę pavarą. Panevėžio ekipą į priekį vedė Panagiotis Kalaitzakis, kuris vien per šį kėlinį į Žydrūno Urbono vadovaujamos komandos krepšį įmetė keturis tritaškius. Tai svečiams padėjo persverti rezultatą ir išsiveržti į priekį 64:54.

Lemiamame rungtynių ketvirtyje uteniškiams „Lietkabelio“ pavyti nepavyko. Svečiai išlaikė aukštą tempą, didino savo persvarą ir pasiekė užtikrintą pergalę 92:75. Tai buvo ketvirtoji iš eilės panevėžiečių pergalė „Betsafe-LKL“ čempionate.

„Juventus“: Patrickas Milleris (5/10 dvit., 7 rez. perd.), Adreianas Payne'as 14 (6/8 dvit.), Tomas Lekūnas 12, Vytautas Šulskis 10, Gintautas Matulis ir Jaylinas Airingtonas po 7, Ernestas Sederevičius 5.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 24 (10/12 dvit., 7 atk. kam., 32 naud. bal.), Panagiotis Kalaitzakis 16, Nikola Radičevičius (2/4 trit., 5 rez. perd.) ir Gabrielius Maldūnas po 12, Vytenis Lipkevičius 8 (5 atk. kam.), Gediminas Orelikas ir Dovydas Giedraitis po 7.