„Nets“ ketvirtame kėlinyje sustojo, tačiau sugebėjo išplėšti pergalę po pratęsimo

Sekmadienį pergalę paskutinėmis pratęsimo sekundėmis NBA čempionate išplėšė „Brooklyn Nets“ (25/13) komanda. Steve’o Nasho auklėtiniai namuose 121:119 (32:32, 28:19, 31:38, 22:24, 8:6) palaužė „San Antonio Spurs“ (15/24) krepšininkus.

Kevinas Durantas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jan 9, 2022, 10:06 PM, atnaujinta Jan 9, 2022, 10:59 PM

Bruklino klubas trečiame kėlinyje buvo susikrovęs 14 taškų persvarą. Net ir likus kovoti mažiau kaip 4 minutes po Kevino Duranto taškų „Nets“ turėjo dešimties taškų atotrūkį.

Tačiau tuomet šeimininkai sustojo, nepelnė nė taško ir „Spurs“ sugebėjo išplėšti pratęsimą.

Likus žaisti 4 minutes iki ketvirto kėlinio pabaigos „Nets“ pirmavo dviženkliu skirtumu (113:103), o likus žaisti 40 sekundžių Joshua Primo tritaškiu rezultatą išlygino 113:113.

„Nets“ pergalę lėmė likus mažiau kaip 2 sek. naujoko Camo Thomaso pelnyti du taškai.

Nugalėtojams Kevinas Durantas pelnė 28 taškus, Jamesas Hardenas surinko 26 taškus ir atliko 12 perdavimų. „Nets“ žvaigždė Kyrie Irvingas, kuris atsisako skiepytis nu koronaviruso, nežaidė dėl COVID-19 taisyklių Niujorke.

Pralaimėjusiems Lonnie Walkeris surinko 25 taškus.

„Spurs“: Lonnie Walkeris 25, Dejounte Murray 19, Brynas Forbesas 18, Joshua Primo 12.

„Nets“: Kevinas Durantas 28, Jamesas Hardenas 26 (12 rez. perd., 7 atk. kam.), Nicas Claxtonas 16 (14 atk. kam.), Patty Millsas 13. Temos: Bruklino Nets, San Antonijaus Spurs