Naujajame Orleane – J. Valančiūno žybtelėjimas: po lietuvio perdavimo „Pelicans“ išplėšė pergalę namie

Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusiose NBA rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Hornets“ (15/26) ekipa grįžo į pergalių kelią. Naujojo Orleano klubas savo žiūrovų akivaizdoje 128:125 (35:36, 30:23, 32:30, 31:36) pranoko „Minnesota Timberwolves“ (20/21) krepšininkus.

Jonas Valančiūnas (dešinėje) svariai prisidėjo prie komandos pergalės.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 12, 2022, 7:03 AM

29-erių 213 cm ūgio puolėjas iš Lietuvos per 28 ant parketo praleistas minutes prie pergalės prisidėjo įmesdamas 13 taškų (3/7 dvit., 7/9 baud.), atkovodamas 12 kamuolių ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.

Uteniškis sužibo ir rungtynių pabaigoje, kai likus trims sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos jis atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio Brandonas Ingramas tolimu metimu išplėšė aikštės šeimininkams pergalę.

Apskritai B.Ingramas per 36 minutes įmetė 33 taškus (5/12 dvit., 6/7 trit., 5/5 baud.). O prie to pridėjo 4 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose rezultatyviausiai sužaidė Karlas-Anthony Townsas.

Vidurio puolėjas į „Pelicans“ krepšį įmetė 26 taškus (8/12 dvit., 1/4 trit., 7/11 baud.).

„Timberwolves“ lyderis taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

New Orleans Pelicans“: Brandonas Ingramas 33, Joshas Hartas 21, Herbertas Jonesas 14, Jonas Valančiūnas ir Jaxsonas Hayesas po 13.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 28, Karlas-Anthony Townsas 26, D'Angelo Russellas ir Malikas Beasley po 18, Patrickas Beverley 10.