Marius Grigonis sužaidė įspūdingiausią mačą Eurolygoje – padėjo CSKA sudaužyti „Panathinaikos“

Koronavirusas ir toliau jaukia Eurolygos tvarkaraštį. Taip vadinamoje sunkioje dviejų mačų savaitėje atšaukti net aštuoni mačai. Trečiadienį vienintelėje varžybų dvikovoje santykius aiškinosi namie kovojęs Atėnų „Panathinaikos“ ir Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA. Rusijos krepšininkai be didesnio vargo sudaužė graikus, itin sėkmingai sužaidę antrąjį kėlinį – 98:74 (26:20, 34:13, 17:22, 21:19).

Marius Grigonis.<br>TASS/Scanpix nuotr.
Dimitris Itoudis<br>G. Bitvinsko nuotr.
M.Grigonis
M.Grigonis
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 12, 2022, 9:02 PM, atnaujinta Jan 13, 2022, 12:39 AM

Geriausią dvikovą Eurolygoje sužaidė M.Grigonis – jis buvo rezultatyviausias komandoje. Lietuvis per 23 minutes pelnė 19 taškų (2/5 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo ir prarado po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, 4 sykius tam išprovokavo varžovus ir surinko 16 naudingumo balų.

Iki šiol jis tik kartą buvo pasiekęs dviženklį rezultatyvumą, kai 10 taškų sumetė į Tel Avivo „Maccabi“ krepšį. Jo karjeros rekordas 25 taškai vilkint Kauno „Žalgirio“ marškinėlius.

Mačo baigtis buvo aiški jau po dviejų kėlinių – CSKA antrąjį ketvirtį laimėjo 34:13 ir pirmavo 60:33. Per pirmuosius du kėlinius maskviečiai pelnė net 11 tritaškių, o vienas buvo neįtikėtinas – jį pelnė būtent M.Grigonis.

CSKA: Marius Grigonis 19 (4/8 tritaškių), Danielis Hackettas 17 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 4/6 tritaškių), Tornike Šengelija 16, Gabrielis Lundbergas ir Joelis Bolomboy‘us (8 atk. kam.) po 8.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 16 (7/9 dvitaškių), Kendrickas Perry 15 (3/3 tritaškių), Darylas Maconas 11 (5 atk. kam., 0/4 tritaškių), Howardas Sant-Roosas (6 rez. perd.) ir Georgios Papagiannis po 9.

Graikijos čempionas yra toks pats nelaimėlis kaip ir Eurolygoje kovojantis Kauno „Žalgiris“. Atėnų klubas užima priešpaskutinę vietą, savo sąskaitoje turintis vos 4 pergales po 18 rungtynių.

„Panathinaikos“ Eurolygoje pralaimėjo jau keturis pastaruosius mačus, praėjusiame ture beviltiškai nusileidęs savo mirtinam varžovui Pirėjo „Olympiakos“ 65:84.

Stringa ir kol kas septintoje vietoje su 11 pergalių esantis Maskvos CSKA. Per pastarąsias ketverias dvikovas maskviečiai pralaimėjo du kartus, praėjusią savaitę kritę nuo Madrido „Real“ 65:71.