D. Sabonis žaidė solidžiai, tačiau „Pacers“ krepšininkai neprilygo „Celtics“ komandai

NBA lygoje Domantas Sabonus su „Indiana Pacers“ (15/27) klubu, savo namų arenoje 100:119 (25:35, 24:19, 22:33, 29:32) nesugebėjo pasipriešinti „Boston Celtics“ (21/21) krepšininkams.

D. Sabonis žaidė solidžiai,<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 13, 2022, 7:28 AM, atnaujinta Jan 13, 2022, 9:55 AM

Lietuvio ekipa svečius į priekį paleido trečiajame kėlinyje. „Celtics“ ketvirtį pradėję pirmaudami 54:49 greitai pelnė aštuonis taškus paeiliui ir susikūrė dviženklį pranašumą.

Indianapolio ekipai kelioms minutėms situaciją buvo pavykę stabilizuoti ir skirtumą sumažinti iki septynių, tačiau du tritaškius paeiliui smeigė Dennisas Schroderis, o „Celtics“ aukštaūgių duetas – Robertas Williamsas ir Alas Horfordas sugebėjo sužaisti derinį „žemė-oras“.

Užsivedę „Celtics“ krepšininkai lemiamame kėlinyje savo persvaros nešvaistė, kaip šiemet Bostono klubui jau tapo įprasta, o tik padidino iki 19-kos taškų.

Domantas Sabonis ant parketo praleido nepilnas 32 minutes ir per jas pasižymėjo 17 taškų (7/9 dvit., 0/2 trit., 7/9 baudos), 6 atkovotais ir 2 perimtais kamuoliais, 6 rezultatyviais perdavimais ir viena klaida.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jaylenas Brownas. Amerikietis per 35 minutes pelnė 34 taškus (4/8 dvit., 7/11 trit., 5/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

„Pacers“: Mylesas Turneris 18, Domantas Sabonis 17 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Carisas LeVertas 16, Justinas Holiday 13.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 34 (5 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 33 (7 atk. kam., 4 rez. per., 2 blok., 4 kld.), Dennisas Schroderis 23.