„Pelicans“ gretose rezultatyviausiai žaidęs J. Valančiūnas nuo nesėkmės savo ekipos neišgelbėjo

Pirmadienio vakare Lietuvos laiku vykusiose NBA rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (16/28) ekipa patyrė apmaudžią nesėkmę svečiuose.

Jonas Valančiūnas.<br>USA Today/Scanpix nuotr.

Jan 17, 2022, 10:02 PM

Lietuvio klubas išvykoje 92:104 (29:18, 17:21, 23:32, 23:33) nusileido „Boston Celtics“ (23/22) krepšininkams.

Nepaisant pralaimėjimo 29-erių uteniškis buvo pastebimas. J.Valančiūnas per 33 minutes įmetė 22 taškus (7/11 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis buvo rezultatyviausias savo komandoje.

Aktyviai pirmoje rungtynių pusėje rungtyniavusi „Pelicans“ antrojo kėlinio metu buvo susikrovusi net 18 taškų pranašumą, tačiau pradėjo jį barstyti.

Rungtynes į savo pusę Bostono klubas galutinai perlaužė po ilgosios pertraukos.

Itin sėkmingai antrąją pusę sužaidusi „Celtics“ ne tik pasivijo varžovus, persvėrė rezultatą, bet ir padidino savo persvarą iki dviženklės.

Dvikovos kontrolę iš savo rankų paleidęs Naujojo Orleano klubas nebepasivijo savo varžovų ir paliko Bostoną nuleistomis galvomis.

„Boston Celtics“: Jaysonas Tatumas 27, Jaylenas Brownas ir Dennisas Schroderis po 23, Alas Harfordas 12, Grantas Williamsas 10.

„New Orleans Pelicans“: Jonas Valančiūnas 22, Herbertas Jonesas 16, Brandonas Ingramas 15, Joshas Hartas 13.