Mačo pabaigoje sustojusią „Warriors“ be gailesčio sudaužė „Timberwolves“

Karlas-Anthony Townsas pelnė 26 taškus ir atkovojo 11 kamuolių padėjo „Minnesota Timberwolves“ (21/22) ekipai 119:99 (30:22, 26:28, 35:31, 28:18) namie susitvarkyti su vis labiau stringančia „Golden State Warriors“ (31/12), kuri sekmadienio vakarą žaidė be savo žvaigždės Stepheno Curry.

S.Curry nežaidė dėl gautos rankos traumos.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 17, 2022, 7:05 AM, atnaujinta Jan 17, 2022, 7:35 AM

Jaylenas Nowellas pelnė 17 taškų, o Malikas Beasley pridėjo 16 taškų, iš kurių net 15 jis pelnė antroje mačo dalyje pataikęs 5 tritaškius.

„Timberwolves“ palaužė Vakarų konferencijos lyderę „Warriors“ komandą per paskutines 16 minučių, laimėję atkarpą 40:19.

„Warriors“ gretose 20 taškų pelnė Jordanas Poole'as, 19 – Jonathanas Kuminga. „Kariai“ kovojo ne tik be ranką susižeidusio penktadienį C.Curry, bet ir Draymondo Greeno bei pralaimėjo penktą kartą per pastarąsias septynias rungtynes.

Penktadienį „Warriors“ džiaugėsi tuo, kad buvo nutraukę keturių iš eilės nesėkmių seriją, kai įveikė „Chicago Bulls“, tačiau ir vėl pateko į duobę. Per pastarąsias septynias dvikovas San Francisko krepšininkai pralaimėjo jau penkis kartus.

Atkakliose rungtynėse šeimininkai pirmavo 56:53, po to trečiame kėlinyje į priekį išsiveržė po spurto 8:0 svečiai 64:62.

Viskas galutinai išsisprendė, kai rezultatas buvo 81:80 Minesotos naudai – tuomet šeimininkai pabėgo 91:81 ir daugiau nežiūrėjo atgal.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 26 (10/14 dvit., 1/6 trit., 11 atk. kam., 2 blok.), Jaylenas Nowellas 17, Malikas Beasley 16 (5/9 trit.), Jarredas Vanderbiltas ir Patrickas Beverley po 10.

„Warriors“: Jordanas Poole'as 20 (3/7 trit., 7/7 baud., 4 kld.), Jonathanas Kuminga 19 (1/5 trit.), Klay'us Thompsonas 13 (3/8 trit.), Andrew Wigginsas (2/6 trit.) ir Otto Porteris po 12.

Pergalę NBA iškovojo ir „Phoenix Suns“ (33/9) komanda, kuri svečiuose 135:108 (39:35, 25:19, 39:28, 32:26) įveikė autsaiderę „Detroit Pistons“ (10/32). NBA vicečempionams Devinas Bookeris pelnė 30 taškų, JaVale’as McGee surinko 20.

Pralaimėjusiems Cade’s Cunninghamas pelnė 21 tašką, tačiau trečiajame kėlinyje nelaikė savo emocijų, gavo dvi technines pražangas ir buvo priverstas išeiti iš arenos.

„Suns“ komanda po dviejų kėlinių pirmavo 64:54, tačiau padidino skirtumą iki 15 taškų, o galiausiai pasiekė ir 28 taškų atotrūkį.

Trečiajame ketvirtyje per pirmąsias tris minutes J.McGee surinko aštuonis taškus ir „Suns“ pranašumas didėjo iki 15 taškų.

Fynikso ekipai tai yra trečia pergalė iš eilės.

„Suns“: Devinas Bookeris 30, JaVale’as McGee ir Cameronas Payne’as po 20, Landry Shametas 11, Mikalas Bridgesas ir Chrisas Paulas po 10.

„Pistons“: Cade’as Cunninghamas ir Cory Josephas po 21, Trey Lylesas 18, Hamidou Diallo 10.