„Warriors“ lyderio vaidmens ėmėsi atsigaunantis K. Thompsonas

NBA čempionate naktį iš antradienį į trečiadienį vienas lyderių „Golden State Warriors“ (32/12) klubas namuose 102:86 (33:22, 33:16, 17:25, 19:23) lengvai įveikė dugne esančią „Detroit Pistons“ (10/33) ekipą.

Klay Thompsonas.

Jan 19, 2022, 10:12 AM

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 66:38 ir po pertraukos jau galėjo atsipalaiduoti.

„Warriors“ lyderis buvo neseniai po traumos atsigavęs Klay Thompsonas, kuris per 22 min. pelnė 21 tašką.

17 taškų jis pelnė iki pertraukos.

„Warrios“ žvaigždė Stephenas Curry per 28 min. surinko 18 taškų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Klay Thompsonas 21 (3/8 tritaškių), Andrew Wigginsas 19 (5/6 dvitaškių), Stephenas Curry 18 (4/8 tritaškių, 8 rez. perd.).

„Pistons“: Rodney McGruderis 19, Hamidou Diallo 16 (13 atk. kam.), Isaiah Stewartas 14 (11 atk. kam.).

Kitose rungtynėse „New York Knicks“ (22/23) savo aikštėje pralaimėjo „Minnesota Timberwolves“ (22/22) komandai 110:112. Šeimininkai paskutinėje atakoje pranešė du tritaškių, galėjusius išplėšti pergalę.